Přejít na obsah

Project manager pro online projekty

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté, Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

U této pozice se hodí říci, že nejde o klasický projektový management. Potřebujeme člověka (další text si prosím přeložte i do ženského rodu), který je kreativní, samostatný a je přirozeně asertivní. Úkoly jsou natolik různorodé, že nemůžeme všechny procesy sepsat do pravidel a směrnic. To na druhou stranu zajišťuje naprosto volnou ruku v realizaci. Jestli si tedy se svěřenými projekty umíte poradit po svém a nečekáte na vodění za ručičku, čtěte dál

Koho hledáme? 

• Kompletně zastřešíte realizaci projektů pro Seznam. Od zadání až po vyhodnocení release.  

• Pro vaši lepší představu, dosavadní projekty se týkaly mapy.cz, videoportálu Televizeseznam.cz, spolupráce s týmy výkonnostní reklamy a výdeje reklamy nebo s obchodním oddělením. Budete dealovat obchody s dodavateli služeb pro vývoj v produktových divizích Seznamu.

Zadání projektů se skoro vždycky omezuje na popis finálního stavu, potřebujeme tedy samostatného a projektově velmi zdatného odborníka nebo odbornici. 

• U vaší práce bude důležité nejenom dovednost projekt rozjet, ale i nakontaktovat si pro něj ty nejvhodnější kolegy z firmy, dodavatele a další potřebné subjekty. Jednání se státními institucemi a organizacemi bude v některých případech běžnou součástí vaší práce.

• Musíte umět vytvářet a pracovat se zadávací dokumentací, také se v ní musíte umět orientovat, pracovat s ní.  

Co od vás ještě potřebujeme?

• Nutností je vaše úspěšné působení v oblasti e-commerce, on-line byznysu. Spolupráce se start-upy, ale i korporacemi je u nás vítaná.

• Budete potřebovat umět si poradit s tendry, a to od zadání až po výběr nejvhodnějšího dodavatele. Součástí vaší zodpovědnosti bude i dojednávání ceny a podmínek spolupráce, včetně uzavření smlouvy. Je tedy patrné, že další vaší předností musí být schopnost a ochota domluvit se v rámci Seznamu na spolupráci. Smysl pro práci v týmu je tedy nutností.

• Prakticky denně budete v kontaktu s lidmi z produktových týmů Seznamu, zejména s produktovými manažery, a proto očekáváme většinu vaší práce osobně z centrály na Andělu.

• Další popisy, které se na vás musí hodit: komunikačně precizní, strategicky a organizačně schopný, samostatný, asertivní.

• Umíte vyhodnotit investiční příležitosti nejen ze strany nabízených produktů, ale i z hlediska finančních ukazatelů firmy? K tomu je nezbytný váš alespoň základní právní přehled, stejně tak i přehled v účetnictví.  

Angličtina je pro vás nezbytná k obchodním a produktovým jednáním, prosíme tedy slovem i písmem.

• Za to vám nabízíme všechny výhody a benefity Seznamu, spolupráci s lidmi na špičce v jejich oborech, možnost se dál rozvíjet a prokázat vaše kvality.

S kým budete spolupracovat:

Igor je v Seznamu už několik let, pohybuje se v byzdevu, v odděleních zabývajících se obsahovým oddělením, v obchodu. Lidé by vám o něm řekli, že jasně definuje úkoly, budete mít jasno v termínech dodání, výsledky se budou dát jednoduše změřit. Prostě mu jde o výsledek. Když mu budete chtít cokoliv říct, nebo se ho na něco zeptat, je vždycky k dispozici.  

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Igor Kalaš
Ředitel Business Developmentu
V Seznam.cz působím už pět let. Začínal jsem jako manažer v oddělení Business Developmentu, následně jsem měl jako Ředitel obsahu více než tři roky na starost strategický rozvoj obsahových služeb (Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Newsfeed). Od letošního března jsem zpět v oddělení Business Developmentu v pozici jeho ředitele a mým úkolem je řešit jednak strategické projekty Seznam.cz a jednak rozvoj videoportálu Televizeseznam.cz. Ve volném čase rád čtu, jezdím na výlety a poznávám nové chutě.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka