Přejít na obsah

Account Manager Sreality

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Obchod

Koho hledáme a co Vás čeká?

  • Budete mít na starosti spektrum klientů inzerujících na nejúspěšnějším realitním serveru v ČR: Sreality.cz
  • Předchozí zkušenost na obchodní pozici je nutná, zkušenost v oblasti realitního trhu je velkou výhodou
  • Svěřenému portfoliu klientů pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby
  • Zvládnete skvěle pečovat nejen o stávající klienty, ale neodradí vás také vyhledávání těch nových
  • S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy, a chceme je dále rozvíjet
  • Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí
  • Do týmu zapadnete, pokud vás baví obchod, jste pohodové povahy a zároveň jste přirozeně ambiciózní a samostatní, dokážete být důslední a dotahovat věci do konce

Co nabízíme?

  • Produkt, který opravdu funguje a můžete být na něj patřičně hrdí
  • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
  • Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení prostřednictvím motivační bonusové struktury, která je tvořena fixní složkou, pohyblivou složkou a kvartální odměnou
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice