Přejít na obsah

Konzultant Firmy.cz

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká

  • ve spolupráci s obchodníky Seznamu péče o malé a středně velké klienty napříč obory, kteří využívají službu Firmy.cz a práce na jejich rozvoji
  • hledání optimálního řešení a návrhů na zlepšení pro kampaně klientů, v souladu s jejich potřebami
  • při prezentaci se cítíte jistě a dokážete mluvit i před širším publikem – obchodníkům budete poskytovat odbornou pomoc při prodeji služby Firmy.cz, a také interně edukovat a informovat o novinách celé obchodní týmy
  • máte profesionální vystupování – spolu s obchodníky nebo i samostatně se budete účastnit schůzek u klientů, zjišťovat jejich potřeby, prezentovat navrhovaná řešení a vyhodnocovat kampaně
  • neobejdete se bez obchodního ducha, protože se aktivně podílíte na zvyšování počtu klientů naplno využívajících možnosti služby Firmy.cz a dokáže najít obchodní potenciál u stávajících klientů
  • výhodou jsou pak předchozí zkušenosti na konzultantské či obchodní pozici případně v online prostředí
  • řidičský průkaz sk. B je nutný

Co nabízíme

  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit naopak oceníme proaktivní přístup, nový nápad a chuť pouštět se do nových věcí
  • Příležitost pracovat na rozvoji největšího online katalogu firem u české internetové jedničky
  • Týmovou spolupráci a pohodovou partu kolegů, kteří rádi poradí
  • Práci, která má smysl – Pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají ať už doma, v práci nebo třeba na cestách
  • Pružnou pracovní dobu včetně možnosti občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days aj.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Tomáš Anděl
Manažer týmu Firmy.cz
V Seznamu pracuji od roku 2014. Nastoupil jsem na pozici Manažer obchodního týmu, o rok později jsem se začal věnovat rozvoji služby Firmy.cz a stavět skvělý tým specialistů a konzultantů, které nyní vedu. Společně pomáháme klientům získat více zákazníků, zlepšujeme nejen výkon jejich kampaní, ale i službu, kterou používají miliony lidí. Po práci mi doplňuje energii rodina, zahrada nebo dobrý film.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě