Přejít na obsah

Návrhář UI pro Firmy.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté, Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

Do našeho týmu Firmy.cz hledáme zkušeného produktového návrháře pro práci na největším katalogu firem v Čechách, který se nebojí nových výzev, ať už ze strany uživatelů, produktových manažerů, nebo třeba obchodních zástupců a optimalizátorů. 

Jak si tě představujeme?

 • Sháníme někoho, pro koho žádné grafické procesory a designérské nástroje nejsou překážkou. Takže pokud ovládáš Figmu, Sketch, nebo Axure a není ti cizí Photoshop a další produkty z Adobe CC rodiny, jsi náš člověk.
 • Zároveň také od tebe potřebujeme, aby ses dokázal zamyslet nad “big picture” produktu. Víme, že uživatel je číslo jedna, ovšem máme také nějaké obchodní záměry a cíle, které chceme naplnit. Proto je potřeba, aby ses stal takovým katalyzátorem mezi produktovým manažerem a obchodem, nacházel mezi jejich argumenty kompromis a to, co z vás vypadne, aplikoval do prostředí firem tak, aby to dávalo smysl. Máš na to?
 • V neposlední řadě je pro nás důležité, abys byl srdečný člověk, proaktivní pracant a nepotřeboval vše přesně nalinkované. Pokud denně přemýšlíš, jak lidem usnadnit život na internetu a umíš se vcítit do jejich potřeb a problémů, jedině dobře.
 • Jsme zvědaví a rádi se podíváme, co už máš za sebou. Společně s reakcí tedy prosíme o zaslání portfolia tvých prací :)
 • Tým máme v Brně – budeš s tím v pohodě za nimi občas dojet? :)

Co bys u nás přesně dělal?

 • I když dělíme projekty na menší, střední a větší, dratové modely budou tvým denní chlebem. Následně budeme potřebovat také abys udržoval v pořádku a chodu to, co nám vydělává, a sice: celý administrační systém firem (po designérské stránce). Zároveň bude potřeba, aby ses staral o chod webové stránky firem a snažil se o její pozvednutí na novou úroveň.
 • Trpělivě bys pak naslouchal oponentuře od našich obchodníků, produktových návrhářů a pomohl týmu vývojářů rozluštit, jak vše vyrobit v co možná nejadekvátnějším čase  a s co nejmenšími náklady. Ve všech případech bude podstatné se ptát proč děláš co děláš a jestli to má smysl.
 • Na tobě pak je, jestli je nutné projekt testovat a jak. Zvolíš AB test? Pošleš vše do našeho výzkumného centra a necháš tam udělat pořádný kvaliťák? Použiješ pro test high-fidelity prototyp nebo ne?
 • V rámci feedbacku pak budeš také naslouchat potřebám katalogu. Tato skupina lidí jako první komunikuje s klientem (tedy s tím kdo platí svůj profil na firmy.cz). Katalog bude mít spoustu zajímavých insightů a názorů na to, jak se klienti pohybují po administraci, tak na ně nezapomínej.
 • No a nakonec to také musíš navrhnout. Na to máme už ready knihovnu, které říkáme Seznam Design System, ten ti práci zjednoduší a vše zrychlí.

Na co se můžeš těšit?

 • Budeš svým pánem, to, jak produkt uchopíš je na tobě, pokud splníš potřeby a nároky na něj máme.
 • Budeš pracovat s talentovanými a kreativními lidmi z celé České republiky.
 • Budeme ti pomáhat s tvým vlastním osobnostním rozvojem přesně tak, jak budeš chtít. Máme vlastní trenérský tým, co ti může pomoct s tvými “soft-skills”, ale zároveň si i ty sám můžeš vybrat, jestli by tě nezaujal nějaký workshop.
 • Pak taky nějaké benefity (5 týdnů dovolené, Benefit plus, stravenky atp.)

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka