Přejít na obsah

Obchodní zástupce pro Královéhradecký kraj

Seznam.cz, a.s., Wonkova 385/28, 500 02 Hradec Králové  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s 6 dalšími obchodníky a manažerem Vítězslavem Víškem. Kancelář a celý tým má zázemí v Hradci Králové. Svěříme vám klienty v regionech Pardubice, Hradec Králové, Jičín, Trutnov, Náchod. Pozice je náhradou za RD/MD. Předpokládáme dlouhodobou spolupráci.

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. A dáváte přednost neformální atmosféře – tykáme si a rádi se potkáme i po práci.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.

Vítek (Manažer obchodního týmu):

Na pozici Manažera obchodního týmu pro Pardubický a Královehradecký kraj mám více jak 6 let zkušeností. Hledám kolegu, který má zápal, baví ho obchod a je pečlivý. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit svém obchodní cíle.

Radek (Obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám nejen krásy našeho kraje a především zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka. Jsem hrdý na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš ????

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Vítězslav Víšek
Manažer obchodního týmu
V obchodním oddělení Seznamu pracuji více než 6 let. Spolu se svými sedmi statečnými kolegy poskytuji servis a konzultace klientům ve východních Čechách. Naposledy jsme v týmu přivítali Pepu, který si tu podle svých slov nejvíc váží super atmosféry, kolektivu a podpory od kolegů.

Hradec Králové, Wonkova 385/28

Seznam.cz, a.s., Wonkova 385/28, 500 02 Hradec Králové

Práci v naší hradecké pobočce vám zpříjemní klimatizované prostory i blízké nákupní centrum. Zaparkovat můžete hned v přilehlém parkovacím domě. A pokud se radši necháváte vozit, potěší vás nedaleké autobusové i vlakové nádraží.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka