Přejít na obsah

Všeználek javascriptovým programátorem

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

  • Potřebujeme k sobě do týmu programátora, který umí všechno, ale protože víme, že by to byl spíš Neználek, stačí když ti půjde hodně dobře Javascript. A když k tomu přidáš znalosti HTML, CSS a třeba i něčeho na backendu Node.js, NGINX, tak tě sice nebudeme uctívat a nosit ti oběti, ale na pivo s tebou půjdeme rádi.
  • Našim cílem není poslat raketu na Měsíc, ale budujeme systém identifikace uživatelů (jasně Velký Bratr z Orwellova 1984 je proti nám čajíček) a celý svět se spinkul proti nám.
  • V zásobě máme i další skvělé projekty, které jsou rozšířeny po celém českém internetu a nebo naopak slouží jen nám a nikdo je nikdy neuvidí (my tedy ano a bežný uživatel ne).
  • Všechno tohle máme uloženo ne v trezoru ale v Gitlabu,  takže by bylo fajn zvládat příkazy Gitu a Gitlab CI/CD.  Odtud se novější projekty šíří jako Docker image a žijí si svůj krásný život v Kubernetes. Ale starší projekty jsou v domově důchodců a vypadají jako debianí balíčky a opečováme je ručně, dokud nebudou omlazeni.
  • Pokud bys náhodou některé technologie neovládal, nevadí, práci s kameným pazourkem a některé další pokročilejší technologie tě naučíme.
  • Do továrny na Radlické chodíme rádi, protože doma si fotbálek sám nezahraješ. Ale umíme používat i různé moderní komunikační prostředky jako telegraf, kouřové signály, poštovní holuby, takže nemáme problém pracovat ze svých utulných domácích jeskyní.
  • Pokud tě tento inzerát oslovil, pak tě tu uvítáme s otevřenou náručí, tedy pokud projdeš náročným testem svých schopností (neboj není tak hrozný, stačí když napíšeš algoritmus předpovídající počasí na týden dopředu se stoprocentní přeností).

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Zdeněk Vlach
Vedoucí týmu vývoje UI
V Seznamu pracuju už od roku 2003. Za tuto dobu jsem prošel celým vývojem na straně frontendu a postupně se podílel na vývoji většiny seznamáckých služeb. Teď se věnuju technologickému rozvoji našich reklamních systémů a vedu tým frontendových vývojářů. Zároveň učím na ČVUT předměty dotýkající se HTML, JS, CSS. Ve volném čase rád běhám a zajímám se o moderní technologie.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka