Přejít na obsah

Konzultant Seznam Partner Senior

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká?

  • Vyznáte se v reklamních systémech a v technologiích spojených s online reklamou a orientujete se na českém online trhu
  • Nechybí vám diplomatické jednání a přirozená asertivita, kterou využijete jak při komunikaci napříč Seznamem, tak i obchodními partnery (novými či stávajícími).
  • Vaším úkolem bude příprava projektů pro partnerskou sít, zodpovědnost za jejich vedení po obchodní i produktové stránce.
  • Zároveň máte analytické schopnosti a myšlení v širších souvislostech – budete připravovat strategie, radit a doporučovat klientům vhodné technologické řešení, sestavovat reporty výsledků a datové analýzy s cílem vyhodnocení fungování a přínosnosti služeb.

Co nabízíme?

  • Dostanete příležitost zastřešit úspěšnou a rozvíjející se službu Seznam Partner.
  • Získáte zkušeností s přípravou zcela nových projektů v online reklamě.
  • Velkou míru seberealizace a rozvoje vlastních nápadů, budete mít možnost hledat nové podnětů pro další rozvoj služby Seznam Partner a budovat stabilní obsahovou sít napříč českým internetem.
  • Kompletní zaškolení – připravte se na intenzivní tréning se zaměřením na fungování našich reklamních systémů, produkty Seznamu, metriky apod.
  • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení.
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code.
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days.

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

S kým budete spolupracovat

Martina Tršová
Manažerka reklamních produktů
Do Seznamu jsem nastoupila v roce 2016 na pozici Yield managera. Nyní vedu tým, který se stará o reklamu na všech webech Seznamu. Optimalizujeme ji a hledáme na našich webech nové obchodní příležitosti. Ve volném čase ráda čtu, hraju na PS4 nebo cvičím jógu (i když si v ní připadám jako věčný začátečník).

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Janě