Přejít na obsah

Výzkumník pro cílení reklamy a personalizaci

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co dělá výzkum?

Ve výzkumu divize Reklamy řešíme širokou škálu úloh z oblasti datové analýzy a strojového učení. Naše práce pomáhá optimalizovat aukční systémy, výdej reklamy, doporučovat články a videa, extrahovat informace ze stránek apod.  

Data zpracováváme pomocí Hadoop a Spark. Dále je interpretujeme a poskytujeme jako podklady pro rozhodování nebo nad nimi stavíme  modely strojového učení, které předáváme vývojářům k nasazení do produkce. 

Modely navrhujeme obvykle v Pythonu za pomocí knihoven jako Scikit-learn, Vowpal Wabbit, nebo Pandas. Při návrhu modelů zohledňujeme velikost dat a infrastrukturu.

V našich týmech klademe důraz na spolupráci a vzdělávání. V týdenních intervalech probíhají tzv. knowledge transfery, kde si napříč týmy předáváme znalosti, a statusy, kde si navzájem prezentujeme výsledky naší práce. 

Dále podporujeme účast na konferencích a publikaci článků či přednášení na univerzitách.

Co Vás čeká

Vaším úkolem bude analyzovat, zpracovávat a interpretovat velká data. Na základě analýz využitelnosti metod strojového učení v produkčním prostředí navrhovat a implementovat prototypy modelů. Při Vaší práci budete často komunikovat s vývojáři, produktovými manažery a dalšími výzkumníky.

Koho hledáme

Orientujete se v problematice strojového učení a statistice. Máte schopnost interpretovat matematické koncepty strojového učení a analyzovat, interpretovat a prezentovat data (znalost Hadoop, Spark výhodou). Máte zkušenosti s programováním (Python nebo Java, Linux, Docker výhodou).  

Máte znalost anglického jazyka alespoň na úrovni technické dokumentace a čtení vědeckých publikací.

A co Vám nabízíme

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si  tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů.  

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát dokonce kulečník nebo uspořádat grilovačku po práci.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka