Přejít na obsah

Specialista akvizice pro videoportál Televizeseznam.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

• Zkušeného obchodníka nebo obchodnici, který se při obchodních jednáních cítí jako ryba ve vodě (další text si prosím přeložte i do ženského rodu).

• Nezbytnou nutností bude, abyste znali český mediální trh a dobře se orientovali v on-line prostředí.

• Budete mít na starosti obchodní proces od A to Z – vyhledání a nakontaktování možných obchodních partnerů, komunikaci s dodavateli a tvůrci videoobsahu (televizní stanice, mediální domy, Youtubeři…) za účelem navázání, návrhu možné spolupráce a dojednání podmínek spolupráce, včetně uzavření smlouvy. Jedná se o obchodní řízení služeb, které využívají partneři v rámci videoportálu Televizeseznam.cz.

• Denně budete v kontaktu jak s potencionálními partnery, tak s řadou kolegů ze Seznamu – od celé redakce Televizeseznam.cz, s produktovým manažerem, tak s oddělením marketingu a reklamy.

• Každou odvedenou práci je potřeba evidovat a vyhodnocovat, nedílnou součástí je tedy také pravidelný reporting výsledků.

Co ještě potřebujeme?

• Je fajn umět se orientovat i ve smlouvách a mít logické uvažování, budete mít na starosti nejen uzavírání smluv, ale také jejich evidenci.

• Hledáme asertivního, komunikačně precizního a samostatného člověka, který si bude umět dobře zorganizovat svůj čas.

• Potřebujeme perfektní vyjednávací schopnosti a zároveň příjemné a otevřené vystupování

Na co se můžete těšit?

• Nabízíme všechny výhody a benefity Seznamu, spolupráci s lidmi na špičce v jejich oborech, možnost se dál rozvíjet a prokázat vaše kvality.

• Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a přicházet ze svými nápady. Rychle je dokážeme posouvat kupředu.

• Velkou míru seberealizace, svobodu v práci a možnost ovlivnit podobu a další rozvoj Televizeseznam.cz.

S kým budete spolupracovat?

• Váš budoucí šéf Igor se v Seznamu pohybuje už několik let v byzdevu, obsahovém oddělení, v byznysu. Lidé by vám o něm řekli, že jasně definuje úkoly, budete mít jasno v termínech dodání, výsledky se budou dát jednoduše změřit. Prostě mu jde o výsledek. Když mu budete chtít cokoliv říct, nebo se ho na něco zeptat, je vždycky k dispozici.  

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Igor Kalaš
Ředitel Business Developmentu
V Seznam.cz působím už pět let. Začínal jsem jako manažer v oddělení Business Developmentu, následně jsem měl jako Ředitel obsahu více než tři roky na starost strategický rozvoj obsahových služeb (Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Newsfeed). Od letošního března jsem zpět v oddělení Business Developmentu v pozici jeho ředitele a mým úkolem je řešit jednak strategické projekty Seznam.cz a jednak rozvoj videoportálu Televizeseznam.cz. Ve volném čase rád čtu, jezdím na výlety a poznávám nové chutě.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka