Přejít na obsah

C# programátor

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

• v malém vývojářském týmu budete rozvíjet ERP systém Helios Green a rozhraní (REST API) komunikující s ostatními interními systémy, které denně usnadňují život více než tisícovce Seznamáků

• hodit se vám budou reálné zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET a programováním v jazyce C#.

• jestliže máte zkušenosti i s vývojem webových aplikací v jazycích JS/React, bude to velká výhoda, neboť mnoho modulů ERP systému máme jako samostatné webové aplikace

• veškerá data máme v MS SQL, tedy znalost tohoto jazyka je taktéž další povinnou součástí vašeho CV

• kód verzujeme v GITu

Na co můžete těšit

• budete se podílet na komplexním vývoji nových modulů ERP, jeho napojení na webové aplikace a možná i jeho prezentační webovou aplikaci

• zákazníci aplikace jsou naši kolegové a díky tomu můžete být v přímém kontaktu s lidmi, kteří aplikaci používají

• zároveň se ale nemusíte bát práce pod tlakem, protože komunikaci požadavků na vývoj zprostředkovávají produkťáci, umíme vám vytvořit prostor pro nerušenou práci

• záleží nám na vašem rozvoji a budeme ho podporovat a očekávat, kolegové vám budou předávat své zkušenosti a vy zase můžete na oplátku pomoct jim, kromě toho tu funguje tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a specializaci

• do práce se budete těšit nejen na různorodé projekty, ale troufáme si tvrdit, že i na své kolegy

• zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a formality

• místo výkonu je Praha, ale jestliže vás pohled na kolegy třeba omrzí, nebo se vám jen nebude chtít ráno z pyžama, můžete si svou práci v klidu zorganizovat z pohodlí domova :)

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě