Přejít na obsah

Produktový manažer senior pro videoportál Televizeseznam.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

V našem týmu nám schází zkušený produkťák, který se bude podílet na budování videoportálu Televizeseznam.cz. Budete to vy?

Hledáme člověka, který:

  • Přemýšlí jak technicky, tak businessově a dokáže spolupracovat s cross-funkčními týmy. Bude spolupracovat s malým 5 členným vývojovým týmem, který plánujeme v blízké budoucnosti rozšířit. Napříč Seznamem bude také komunikovat s analytiky, editory, grafiky, markeťáky, nebo i právníky.
  • Má zkušenosti s celým produktovým životním cyklem – od identifikace příležitosti, analýzy jejích přínosů a dopadů, až ke zdárnému spuštění projektu a jeho následnému rozvoji.
  • Se nebojí prosadit svůj názor a bude pravidelně přicházet s novými nápady a vlastní iniciativou. Často míváme společné brainstormingy, takže oceníme váš názor a nápady, které přinesete.
  • Je empatický a komunikativní – umí se bavit s lidmi z různých odvětví, proniknout do jejich práce a spolu s nimi posouvat produkt vpřed.

Na co se můžete těšit?

  • Na spoustu nových informací z prostředí online video-distribuce, zjistíte, co v praxi znamenají pojmy jako VOD, IPTV, aplikace pro chytré televize, HbbTV a mnohé další.
  • Zabýváme se primárně webem a naší aplikací – snažíme se pracovat na funkcích, které mají opravdovou přidanou hodnotu. Z posledních velkých vykopnutých produktových novinek, za kterými stojí náš tým, jmenujme třeba novou appku pro Apple TV, notifikace o odebíraných pořadech nebo redesign administračního prostředí pro naše obsahové partnery.
  • Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a přicházet se svými nápady. Rychle je dokážeme posouvat kupředu.
  • Velkou míru seberealizace, svobodu v práci a možnost ovlivnit podobu a další rozvoj Televizeseznam.cz.
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days, nebo vlastní fitko v budově. 

Zní to jako role přesně pro vás? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám. Společně tak můžeme budovat videoportál, který má ambici být tím nejlepším. 

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Igor Kalaš
Ředitel Business Developmentu
V Seznam.cz působím už pět let. Začínal jsem jako manažer v oddělení Business Developmentu, následně jsem měl jako Ředitel obsahu více než tři roky na starost strategický rozvoj obsahových služeb (Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Newsfeed). Od letošního března jsem zpět v oddělení Business Developmentu v pozici jeho ředitele a mým úkolem je řešit jednak strategické projekty Seznam.cz a jednak rozvoj videoportálu Televizeseznam.cz. Ve volném čase rád čtu, jezdím na výlety a poznávám nové chutě.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka