Přejít na obsah

Senior Network Administrator

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  IT provoz  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká a co k tomu potřebujete

  • budete zajišťovat provoz i rozvoj síťové DC a Enterprise infrastruktury, potřebujete tedy alespoň 5 let zkušeností na pozici administrátora/ky sítě, ideálně v prostředí DC/ISP/Enterprise
  • budete pracovat s širokou škálou technologií – potřebujete proto disponovat pokročilou znalostí správy LAN/WAN/SEC/WLAN, nástrojů pro monitorování a analyzování chodu sítě (znalost síťování úrovně CCNP, IPv4/IPv6 adresování/maskování, praktická znalost OSPF, BGP, IPSec, VPN, VRF, ACL, prefix-list, redistribution, anycast, multicast, troubleshooting, atp.)
  • pomůže vám konfigurační CLI dovednost obou HW platforem, praktická znalost technologie LB F5 či jiné – je vaší výhodou/bonusem
  • budete se setkávat s týmy administrátorů rozličného zaměření, povedete s nimi dialog a společně s nimi budete hledat a nalézat nová řešení – pomůže vám, když víte více, než jen co si představit pod pojmem LINUX (automatizace, <x>sh / perl / python)
  • setkáte se u nás primárně s technologiemi CISCO/JUNIPER, avšak nejen s nimi, potřebujete znalost síťové administrativy (dokumentace sítě/služeb)
  • provozujeme širokou škálu služeb napříč celým produktovým portfoliem společnosti postavených např. na multicastu
  • budete řešit automatizace na všech úrovních (implementation / maintenance / monitoring)
  • po zapracování se s kolegy budete střídat v držení pohotovosti
  • postačí nám technická znalost angličtiny – jsme česká firma a mluvíme spolu česky

Na co se můžete těšit

  • máme skvělé hračky :) přečtěte si o nich tady nebo tady
  • budete mít možnost rozšířit své dosavadní znalosti/zkušenosti IP networkingu a rozvinout je o další i v non-IP oblasti
  • zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a formality
  • v Seznamu máme pořád možnost učit se něco nového a rozvíjet své znalosti – při práci na velkých, zajímavých projektech se učíme nové postupy od našich největších profíků či na externích konferencích
  • tým odborníků, kteří staví unikátní infrastrukturu

Čím vám ještě uděláme radost

Sport

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

S kým budete spolupracovat

Martin Doleček
Manažer provozního oddělení
Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2006 jako administrátor serverů. Záhy jsem zjistil, že mě tu nejvíc baví řešení problémů a spolupráce s ostatními, a tak jsem od roku 2009 jako manažer provozního oddělení zodpovědný za technické fungování Seznamu. Mimo práce jsem propadl jachtingu, meteorologii a nautice.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Haně