Přejít na obsah

Javascript programátor

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Kdo jsme?

Budujeme webové portály, které denně navštíví milióny lidí a chceme jim poskytnout ten nejlepší uživatelský zážitek. Realizujeme nové nápady od návrhu až do finální podoby nasazení. A být toho všeho součástí je pořádná výzva!

Co děláme?

Vyvíjíme frontendové komponenty pro naše služby. Zdrojové kódy verzujeme pomocí gitu. Používáme taky GitlabCI, který nám pomáhá se spouštěním testů, balení dockerových kontejnerů a nasazováním do vývojového prostředí. Dbáme na to, aby se nám dobře pracovalo – každý z nás využívá vývojové prostředí a operační systém, který mu nejlépe vyhovuje. Máme výborný tým, kterému chybí pár pomocných rukou.

Koho hledáme a co budete dělat?

– budete se podílet se na vývoji frontendu služeb Super.cz, Sport.cz nebo Novinky.cz

– budete se podílet technologickém návrhu těchto služeb

– budete programovat frontendové komponenty v JavaScriptu. Používáme IMA.js framework založený na Reactu.

– budete pracovat s API (REST nebo GraphQL), které vyvíjejí naši backendoví kolegové

– budete používat Git pro verzování zdrojového kódu

– svůj kód budete testovat (ano, píšeme testy) a udržovat dokumentaci

– budete využívat agilní přístup k vývoji, projekty řídíme metodikou založenou na SCRUMu

Co nabízíme?

– rádi vám dáme prostor doučit se technologie, nástroje a cokoliv, co neovládáte ještě naplno – stačí nám nadšení a chuť se učit

– jsme tým a rádi si předáváme své zkušenosti a know-how navzájem

– dáme Vám prostor pro vlastní iniciativu – nemusíte se bát ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup, nové nápady a chuť pouštět se do nových věcí

– na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code, všichni si tady tykáme

– pružnou pracovní dobu včetně možnosti home office, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 dny sick days, teambuildingy a hlavně příjemné prostředí pro práci

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Jiří Kupka
Vedoucí týmu vývoje
Do Seznamu jsem nastoupil 1. ledna 2016 ještě jako student vysoké školy. Po rozšíření naší ostravské pobočky jsem se stal vedoucím týmu vývoje. Společně v tomto týmu pracujeme na obsahových službách, které denně používají miliony lidí, a jejich vývoj je pro mě pořádná výzva. Po práci si rád zasportuju nebo zahraju na piano či kytaru. Volný čas rád trávím s přáteli a u společenských aktivit.

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát stolní fotbálek nebo uspořádat grilovačku po práci.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě