Přejít na obsah

Produktový manažer pro videoportál Televizeseznam.cz

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

V našem týmu nám schází šikovný produkťák, který se bude podílet na budování videoportálu Televizeseznam.cz. Budete to vy?

Hledáme člověka, který:

  • Má předchozí zkušenosti z prostředí online video-distribuce a nejsou mu cizí pojmy jako VOD, IPTV, aplikace pro chytré televize a HbbTV.
  • Přemýšlí jak technicky, tak businessově a dokáže spolupracovat s cross-funkčními týmy (vývojáři, analytici, editoři, grafici ale i marketéři nebo právníci…) napříč celým Seznamem.
  • Má zkušenosti s celým produktovým životním cyklem – od identifikace příležitosti, analýzy jejích přínosů a dopadů až ke zdárnému spuštění projektu a jeho následnému rozvoji.
  • Se nebojí prosadit svůj názor a bude pravidelně přicházet s novými nápady a vlastní iniciativou. Často míváme společné brainstormingy, takže oceníme váš názor a nápady, které přinesete.
  • Je empatický a komunikativní – umí se bavit s lidmi z různých odvětví, proniknout do jejich práce a spolu s nimi posouvat produkt vpřed.

Na co se můžete těšit?

  • Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a přicházet ze svými nápady. Rychle je dokážeme posouvat kupředu.
  • Velkou míru seberealizace, svobodu v práci a možnost ovlivnit podobu a další rozvoj Televizeseznam.cz.
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days, nebo vlastní fitko v budově. 

Zní to jako role přesně pro vás? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám. Společně tak můžeme budovat videoportál, který má ambici být tím nejlepším. 

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Igor Kalaš
Ředitel obsahu
V prosinci 2016 jsem se stal ředitelem obsahu, což je oblast, ke které jsem měl vždy blízko. Do mé kompetence spadá strategický rozvoj Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Newsfeedu na domovské stránce Seznam.cz. Ve volném čase rád čtu, jezdím na výlety a poznávám nové chutě.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka