Přejít na obsah

Specialista Mapy.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Administrativa  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co vás čeká a koho hledáme?

  • budete součástí týmu, který udržuje a aktualizuje Mapy.cz
  • na základě podnětů od uživatelů např. opravujete polohu, zakládáte a rušíte adresy v databázi, spravujete fotografie u adresních bodů, opravujete chyby, aktualizujete body zájmu a firem v mobilní aplikaci Mapy.cz – zkušenost s psaním textů o zajímavostech v krajině či historických památkách se může hodit
  • vyřizujete uživatelská hlášení a podněty na vylepšení – pokud přispíváte na OpenStreetMaps je to vaše výhoda
  • zpracováváte a předáváte zpětné vazby od uživatelů Mapy.cz produktovým manažerům
  • ale také rozvíjíte jízdní řády a spolupracujete na aktualizaci firemních profilů
  • prostě práce specialisty je jako nikdy nekončící seriál

Na co se můžete těšit?

  • na možnost získat praxi v oboru geografie a kartografie, ale co bude potřeba vás naučíme, takže můžete být i čerstvý absolvent se zájmem, přehledem a hlavně nadšencem do map
  • máme flexibilní pracovní dobu a po zkušebce je možné využívat téměř neomezeně homeoffice
  • budeme vás rozvíjet dál – máme vlastní tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a rozvíjet vás
  • na rozvojový program – pokud se budete chtít v Seznamu kariérně posouvat, pomůže vám program udělat si obrázek o možnostech a dá vám tipy, jak na to
  • pracujeme v uvolněné atmosféře – tykáme si, pomáháme si, jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
  • velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese
  • pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají – ať už doma, v práci nebo třeba na cestách
  • máme spoustu benefitů – od stravenek, přes Cafeterii až po vlastní posilovnu

Pokud tedy hledáte praxi v oboru geografie a kartografie anebo jste fanda do map, jste náš člověk.

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii