Přejít na obsah

Pracovník technické podpory (Helpdesk)

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co vás čeká

komunikujete s uživateli našich služeb Email.cz, Email Profi, Kalendář, Domovská stránka, Seznam Televize a dalších (telefonicky, přes chat), komunikace vás tedy musí bavit a musíte mít chuť pomáhat

• dotazy jsou většinou technického charakteru (týkají se fungování našich služeb nebo mobilních aplikací, ne hardwaru), ale i zaměřené na pomoc s dalšími službami, nemusíte být programátor, ale pokročilejší znalost práce s PC, poštovními programy a webem je potřeba – např. víte, co je zkratka IMAP nebo k čemu je dobré HTML, ale nemusíte ho umět

• technickou potíž uživatele vnímáte jako výzvu a hádanku, které máte chuť přijít na kloub, a vaše analytické dovednosti vás dovedou ke správnému řešení

jen tak něco vás nerozhodí a nevadí vám odpovědět 20x denně na stejnou věc

• budete spolupracovat i na vzniku a ladění našich služeb – díky nalézání a hlášení chyb budete služby pomáhat zlepšovat, můžete pomáhat i při testování nových funkcí

• pro dobrou komunikaci s uživateli budete potřebovat také výbornou češtinu, písmem i slovem

• pomůže vám předchozí zkušenost v call centru nebo servisním středisku, ale není to podmínka

Co získáte

• co bude potřeba vás naučíme – můžete být i čerstvý absolvent

• na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code a všichni si tu tykáme

• velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese

• pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají – ať už doma, v práci nebo třeba na cestách

• na nudu a stereotyp tady není prostor, ale na úsměv a pohodovou atmosféru ano

• možnost home office a spoustu příjemných benefitů, jako 5 týdnů dovolené, 3 sick days, Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Martin Klimčík
Helpdesk manager
Do Seznamu jsem přišel na začátku roku 2010 jako řadový pracovník Helpdesku. Postupně jsem se vypracoval na pozici, kde mám na starosti hned celý tým skvělých kolegů zodpovědných za podporu našich uživatelů a služeb. Mimo práci mě najdete na procházkách v přírodě – hlavně v Krkonoších, odpočívat u dobrého filmu nebo začteného v historické military literatuře.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Haně