Přejít na obsah

Manažer konzultačního oddělení pro Seznam Partner

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Marketing a reklama, Obchod, Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká?

 • Máte předchozí zkušenosti s vedením menšího týmu, protože u nás povedete 3 členný tým juniornějších kolegů (delegování, rozvoj, mentoring).
 • Vaším úkolem bude příprava projektů pro partnerskou síť, zodpovědnost za jejich vedení po obchodní i produktové stránce. Mezi takové projekty může patřit například Mediální zastupování či Videoportál apod.
 • Předpokládáme, že máte praxi v online marketingu, ideálně se zaměřením na reklamu – i když ta není podmínkou, zaškolíme vás.
 • Nechybí vám diplomatické jednání a přirozená asertivita, kterou využijete jak při komunikaci napříč Seznamem, tak i obchodními partnery (novými či stávajícími).
 • Zároveň máte analytické schopnosti a myšlení v širších souvislostech – budete připravovat strategie, radit a doporučovat klientům vhodné reklamní formáty, sestavovat reporty výsledků a datové analýzy s cílem vyhodnocení fungování a přínosnosti služeb.

Co nabízíme?

 • Dostanete příležitost zastřešit úspěšnou a rozvíjející se službu Seznam Partner.
 • Získáte zkušenosti s přípravou zcela nových projektů v online reklamě.
 • Velkou míru seberealizace a rozvoje vlastních nápadů, budete mít možnost hledat nové podněty pro další rozvoj služby Seznam Partner a budovat stabilní obsahovou síť napříč českým internetem.
 • Kompletní zaškolení – připravte se na minimálně 2 měsíce intenzivního tréningu se zaměřením na fungování reklamních systémů, produkty Seznamu, metriky apod.
 • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení.
 • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code.
 • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days.

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

S kým budete spolupracovat

Martina Tršová
Manažerka reklamních produktů
Do Seznamu jsem nastoupila v roce 2016 na pozici Yield managera. Nyní vedu tým, který se stará o reklamu na všech webech Seznamu. Optimalizujeme ji a hledáme na našich webech nové obchodní příležitosti. Ve volném čase ráda čtu, hraju na PS4 nebo cvičím jógu (i když si v ní připadám jako věčný začátečník).

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka