Přejít na obsah

Account Manager – online marketing Liberecko

Seznam.cz, a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co Vás čeká?

• Budete mít na starosti široké spektrum středních a malých klientů

• Svěřenému portfoliu klientů pomáháte efektivně nastavovat reklamní kampaně a nabízíte další služby

• Zvládnete skvěle pečovat nejen o stávající klienty, ale neodradí vás také vyhledávání těch nových

• S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy, bude to chtít udržovat pozitivní přístup i nadále

• Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí

• Do týmu zapadnete, pokud vás baví obchod, jste pohodové povahy a zároveň jste přirozeně ambiciózní, dokážete být důslední a dotahovat věci do konce

• Práce v regionu Liberec, Jablonec, Mladá Boleslav

Co nabízíme?

• Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme

• Možnost samostatné práce – čas v terénu a kanceláři si organizujete sami

• Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code

• Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup

• Budete pro nás důležitý člen, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás

• Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení tedy motivační bonusovou strukturu

• Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Liberec, Rumunská 655/9

Seznam.cz, a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec

Kanceláře v Liberci jsou to pravé pro všechny milovníky akčního života. Nachází se přímo v centru města, hned vedle tramvajové zastávky a kousek od obchodního domu i spousty restaurací.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice