Přejít na obsah

Obchodní zástupce Příbram a Benešov

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s 4 dalšími obchodníky a manažerkou Zuzkou Papežovou. Kancelář a celý tým má zázemí v Plzni. Svěříme vám klienty v regionech Příbram a Benešov.  

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-4 měsíce) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. A dáváte přednost neformální atmosféře – tykáme si a rádi se potkáme i po práci.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.  

Zuzka (Manažer obchodního týmu):

Já vám mohu nabídnout podporu – při školení, zaučování, schůzkách, administrativě – všem, co ke svému pracovnímu výkonu budete potřebovat. Moje podpora neskončí vaší adaptací, protože s mým týmem neustále pracujeme na svém rozvoji. Na oplátku očekávám, že budete plnit obchodní plány a poctivě zastávat roli obchodníka Seznamu. Hledám člověka pro dlouhodobou spolupráci.

Petr (Account Manager Senior):

Moje práce je náročná a je o neustálém učení se něčeho nového. Pořád držím krok s novinkami ve vývoji českého internetu, abych byl klientům kvalitním obchodním partnerem. Baví mě, že mohu se svými klienty rozvíjet dlouhodobou spolupráci. Ve firmě jsem přes 8 let a nevadí mi „máknout si“, protože vím, že mi to Seznam vrátí.

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Zuzana Papežová
Manažerka obchodního týmu
Jsem Seznamákem už od roku 2011 a celou dobu stojím v čele regionálního obchodního týmu. Společně se svým týmem hledáme pro menší a střední klienty ta nejlepší řešení. Naším cílem je být pro klienta partnerem a poradcem. S obchodníky pracujeme na rozvoji nejen klientského portfolia, ale i obchodníků samotných.

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka