Přejít na obsah

Koordinátor facilities

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Administrativa  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co vás čeká?

  • V první řadě řešení administrativních úkolů v rámci provozního oddělení – přístupové kartičky pro zaměstnance, klíče, objednávky nábytku a vybavení kanceláří, vyřizování pojištění pro zaměstnance v rámci firemních akcí, zpracovávání smluv…
  • zajišťování komfortu pracovního prostředí pro Seznamáky a to jak po provozní, tak i technické stránce
  • častá komunikace se správou budovy a zaměstnanci Seznam.cz v souvislosti s prováděnými pracemi, uvítáme proto vstřícný přístup, spolehlivost a schopnost plnit úkoly ve stanoveném termínu
  • uplatníte znalost základů práce s PC – MS Office, MS Outlook, internet, protože budete komunikovat i s externími dodavateli, provádět objednávky a koordinovat dodávky od dodavatelů
  • vyřizování reklamací po budově a dohled nad jejich plněním
  • spolupráce s údržbou a občasná pomoc při stěhování
  • nemusíte mít dlouhé zkušenosti, vítáme i šikovné absolventy

Co vám nabízíme?

  • moderní kanceláře – jak to u nás vypadá se můžete podívat tady
  • stabilitu velké firmy s dlouholetou tradicí, kterou jen tak něco neotřese
  • práci v uvolněné atmosféře, tykáme si, pomáháme si a kromě práce, jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit
  • jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
  • zapomeňte na dresscode a formality, máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky, moderní technologie, které nám usnadňují práci a v naší smíchovské centrále i fitko
  • k práci si můžete uvařit dobrou kávu, v kondici vás udrží ovoce do práce

Zaujalo vás to? Pojďte do toho!

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Adéla Jelínková
Facility manager
Do Seznamu jsem nastoupila na počátku roku 2018 jako koordinátorka facilities. Starám se o zaměstnance a jejich pracovní prostředí, aby se tu cítili jako doma. Ve volném čase se věnuju sportu a ráda si zajdu s kamarády do kina.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte