Přejít na obsah

Webmaster pro divizi Reklama

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté, Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Koho hledáme a co vás čeká?

  • Znáte webové technologie a standardy na úrovni samostatného vytváření nových zdrojových kódů (HTML, CSS, JavaScript).
  • Čeká vás také spolupráce na návrhu designu a technického řešení šablon včetně správy, aktualizace a bugfixingu.
  • Znáte principy verzování a umíte pracovat, nebo jste se alespoň setkali, s GITem a GitLabem.
  • Uvítáme týmového hráče, který dokáže dobře spolupracovat a sdílet informace s týmem a ostatními vývojáři.

Co nabízíme?

  • Prostor pro samostatnou práci – dáme vám jasný cíl, ale cestu si můžete zvolit sami.
  • Možnost zapojit se do A/B testování výkonnosti nových šablon Skliku.
  • Příležitost získat zkušenosti u české internetové jedničky – pozice je vhodná pro kandidáty/tky s kratší praxí.
  • Práci v tříčlenném vývojářském týmu v rámci většího oddělení Sklik Partner a neformální atmosféře – všichni si tykáme a nemáme předepsaný žádný dress code.
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíme se inovací a přivítáme každý dobrý nápad či návrh řešení.
  • Po zapracování a domluvě možnost práce i z domova a řada dalších benefitů jako stravenky, cafeterie, sick days apod.

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Pavel Hennlich
Specialista Seznam Partner senior
Do Seznamu jsem nastoupil v dubnu 2016 jako konzultant pro partnerskou síť Skliku. Postupně jsem se reklamě začal věnovat více po technické stránce a nyní mám na starosti tým reklamních šablon. Při jejich správě a tvorbě se snažíme udržovat rovnováhu mezi spokojeným inzerentem a spokojeným uživatelem našich služeb. Mimo práci mě baví sport a videohry.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice