Přejít na obsah

Optimalizátor PPC kampaní

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Marketing a reklama, Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká?

• umíte nebo se chcete naučit s PPC systémem Sklik (víte, co to je :-))

• mezi vaše hlavní úkoly bude patřit psaní krátkých reklamních textů, zakládání a optimalizace PPC kampaní

• výhodou je obchodní myšlení, protože budete hledat optimální nastavení Sklik kampaní pro naše klienty

• zároveň budete vyhodnocovat úspěšnost, efektivitu kampaní a vylepšovat jejich výkon

• jste komunikativní a nebojíte se zavolat klientovi, domluvit se na nejlepším postupu, případně mu poradit

• máte dobré prezentační dovednosti a jste tedy schopni občas i osobně prezentovat výsledky přímo klientovi

• zvládáte práci s MS Office balíčkem, v Excelu si umíte vyfiltrovat potřebná data

• rádi pracujete v týmu, informace a zkušenosti budete sdílet s dalšími optimalizátory a kolegy z obchodního oddělení

Co nabízíme?

• máme pružnou pracovní dobu a řadu dalších zajímavých benefitů jako například 25 dní volna, 3 dny sick days, systém cafeterie, stravenky nebo třeba možnost home office

• notebook a telefon i k soukromým účelům bereme jako samozřejmost :-)

• možnost rozvíjet znalosti v online marketingu a dále se vzdělávat v novinkách v Skliku

• týmovou spolupráci – jsme velká firma a rádi si mezi sebou předáváme informace a pomůžeme si navzájem

• zapomeňte na dress code a formality – máme tu přívětivé prostředí pro naše čtyřnohé mazlíčky a pobočku v dobře přístupné lokalitě

• nebojíme se inovací a přivítáme každý dobrý nápad, který pomůže zlepšit

• prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit

Čím vám ještě uděláme radost

Home office

Víme, že doma je doma. Proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Petra Tomicová
Teamleader optimalizačních služeb
Do Seznamu jsem nastoupila v roce 2011 jako optimalizátor PPC kampaní. Později jsem se vypracovala přes pozici seniora na místo teamleadera optimalizačních služeb, které zastávám od roku 2018. Starám se hlavně o rozvoj PPC optimalizátorů a zajišťuji odbornou podporu obchodních týmů. Ve volném čase se věnuji sportu – hlavně bosu, TRX a jumpingu.

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát dokonce kulečník nebo uspořádat grilovačku po práci.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte