Přejít na obsah

Programátor Televize Seznam

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

  • stanete se součástí týmu, který se aktivně podílí na vývoji webové, mobilní a televizní aplikace se skromnou ambicí stát se nejlepší videoslužbou v České Republice
  • budete analyzovat a navrhovat nejvhodnější řešení pro naplnění potřeb našich uživatelů a tvořit dokumentaci
  • při vývoji budete zkoumat nové technologie a postupy, které by se daly pro vyřešení daného problému použít (programujeme převážně v jazyce Python) a psát příslušné testy
  • součástí vaší práce bude navrhovat a spravovat databáze (pracujeme převážně s MariaDB a nově zavádíme i PostgreSQL s rozšířením TimescaleDB)
  • budete si zjednodušovat práci pomocí Gitlab CI / CD, Dockeru, Kubernetes, Sentry, …
  • výběr OS, na kterém se vám dobře vyvíjí (MacOS, Linux nebo Windows

Koho hledáme?

  • dokážete se pro práci nadchnout a máte chuť posouvat věci kupředu
  • jste aktivní, patříte mezi týmové hráče se zájmem o osobní i profesní rozvoj a máte rádi neformální atmosféru
  • máte chuť učit se nové věci, sdílet vědomosti a sdílet odpovědnost za špičkovou kvalitu našeho produktu
  • nechybí vám praktické zkušenosti s Python v prostředí OS Unix/Linux
  • rozumíte AJ na úrovní čtení technické dokumentace

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Nový
Vedoucí vývoje divize HP a obsahových služeb
V Seznamu pracuji od března 2015. Stojím v čele vývoje obsahových služeb, mezi které patří domovská stránka Seznamu, Novinky.cz, Sport.cz, Televize Seznam či Seznam Zprávy. Na celé práci mě nejvíc naplňují projekty, které lidem usnadňují život. Baví mě diskutovaná témata a open source vývoj. Po práci mi dobíjí energii celá rodina, ale hlavně moji dva synové.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte