Přejít na obsah

Manažer obchodního týmu – Telesales

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Telesales  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká:

  • Převzetí zodpovědnosti za tým 10-12 obchodníků, kteří po telefonu rozvíjí spolupráci s našimi klienty a hledají pro ně nejvhodnější řešení v oblasti online propagace. Neobejdete se tedy bez předchozí zkušenosti s vedením týmu – ideálně z oblasti telesales, prodejen či přímého prodeje.
  • Zodpovědnost za plnění obchodních cílů – každý obchodník má individuální plán, ale zároveň spolupracuje v týmu a plní společné cíle. Pokud jsou pro vás obchodní výsledky a výkon důležité, jste na správné adrese :-)
  • Dohled nad neustálým zlepšováním prodejních dovedností týmu – i když vám budou k dispozici interní trenéři, budeme potřebovat také vaše zkušenosti např. s náslechy a kvalitní zpětnou vazbou.
  • Spolupráce na tom, abychom s klienty vytvářeli dlouhodobé vztahy. Máte i s tímto zkušenost? Skvělé. Budeme rádi, když ji předáte dál.

Co nabízíme:

  • Automobil i k soukromým účelům, notebook a telefon je samozřejmostí.
  • 25 dní volna, 3 sick days, systém cafeterie, pružná pracovní doba a další výhody.
  • Motivující systém odměňování (fix + měsíční pohyblivá složka + kvartální odměna), který je stejně nastavený i pro vaše budoucí obchodníky – všichni si tedy můžete přímo ovlivňovat výši vaší mzdy.
  • Možnost vzdělávat a rozvíjet se v oblasti propagace a reklamy, a to u české internetové jedničky.
  • Volné ruce při hledání cest k dosahování obchodních cílů.
  • Zkušené kolegy, kteří rádi se vším poradí (během i po vaší propracované adaptaci).
  • Všichni si mezi sebou tykáme, nemáme dress code a společnost nám zpříjemňují čtyřnozí kamarádi :-)

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Ladislav Neuwirth
Manažer oddělení Telesales
Do Seznamu jsem přišel z TELCO oboru a byl jsem plný očekávání, jak moc odlišné budou světy reklamy a telekomunikací. Nakonec jsem našel rozdíly, které by někdo mohl považovat za drobnosti – firemní kultura, přístup nadřízených nebo obrovská ochota pomoci v začátcích. Pro mne jako člověka s čerstvou zkušeností změny zaměstnání šlo o nesmírně důležité faktory, které mi pomohly se zapracovat.

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát dokonce kulečník nebo uspořádat grilovačku po práci.

Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte