Přejít na obsah

Editor článků z českého internetu

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Média  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Koho hledáme a co vás čeká?

  • Práce spočívá ve výběru toho nejlepšího a nejzajímavějšího obsahu z českého internetu, který se zobrazuje na homepage Seznam.cz.
  • Čeká vás editace a kategorizace článků, která pak pomáhá personalizovat obsah jednotlivým uživatelům.
  • Důležitý je cit pro český jazyk a jeho dokonalá znalost.
  • Oceníme široký přehled o aktuálním dění v ČR a ve světě, zájem o lifestyle a magazínový obsah.
  • Výhodou je editorská či novinářská praxe, ale není podmínkou – nováčka dokážeme rychle zaučit.
  • Pozice je vhodná i pro studenty žurnalistiky, filologie či bohemistiky apod.

Pracujeme na směny: V rámci týmu editorů potřebujeme pokrýt editaci článků od pondělí do pátku v době 6-14h a 14-22h, o víkendech pak od 7 do 20 h (možná směna 12h či půlená), proto je nutná časová flexibilita a chuť domluvit se na docházce v rámci týmu.

Co nabízíme?

  • Skvělou praxi u české internetové jedničky, přičemž výsledky vaší práce uvidí na homepage Seznam.cz miliony lidí.
  • Věříme v kvalitní novinařinu a dáváme prostor všem, kteří mají chuť zajímat se o aktuální dění a svět kolem sebe.
  • Práci v uvolněné atmosféře – tykáme si, pomáháme si a kromě práce, jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit.
  • Po zapracování a po domluvě je možnost práce i z domova a řada dalších benefitů jako kafeterie, 3 dny sick days nebo vlastní fitko v budově.
  • Každý je odborník na něco jiného, proto vám budou v Seznamu kolegové předávat své zkušenosti a vy zase můžete na oplátku pomoct jim. Kromě toho tu funguje tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a specializaci.

Čím vám ještě uděláme radost

Sport

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy.

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Kliment
Project manager
V Seznamu pracuji od roku 2017 na pozici Project manager. Aktuálně mám na starosti službu, která pro čtenáře vybírá články nebo videa podle jejich zájmů, denně tak v mém týmu řešíme obsahy článků různých témat. Mám rád cestování – můj nejdelší road trip z Austrálie přes Indonésii a Thajsko zpět do Austrálie trval 2,5 měsíce. V Čechách podnikám spíš menší výlety s Mapy.cz.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte