Přejít na obsah

Administrátor infrastruktury

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  IT provoz  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • budete budovat, rozvíjet a spravovat novou cloudovou infrastrukturu, na které poběží všechny služby provozované Seznam.cz
  • budete se starat o linuxové operační systémy na několika stovkách fyzických i virtuálních serverů v prostředí s vysokou dostupností  – využijete tedy zkušenosti s Linuxem a povědomí o síťování, a je dobře, když si poradíte s automatizací (Ansible, SaltStack) a skriptováním (Bash,Python)
  • s kolegy se budete střídat v držení pohotovostí
  • setkáte se tu s technologiemi jako Calico, etcd, Kubernetes, Prometheus, Grafana, nginx, CoreDNS a dalšími – oceníme tedy chuť učit se

Na co se můžete těšit

  • na unikátní projekt – vytváříme univerzální platformu pro vývoj a provoz našich služeb – Seznam Compute Infrastructure (SCIF) – rozvíjející se privátní cloudovou platformu (Platform-as-a-Service) šitou na míru Seznamu, postavenou na open source technologiích
  • cílem je platforma běžící na 10 000 servrech, ve 3 datových centrech, spravující desítky petabajtů dat
  • zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a formality
  • v Seznamu máme pořád možnost učit se něco nového a rozvíjet své znalosti – při práci na velkých, zajímavých projektech se učíme nové postupy od našich největších profíků či na externích konferencích

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

Konference

Zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Haně

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte