Přejít na obsah

Android vývojář pro Windymaps/Mapy.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

Mapy.cz pomáhají najít cestu více než milionu lidí u nás i po celém světě. Povodíme vás po horách, provedeme vás městem a sledujeme, za kolik jste dneska zaběhli vaši oblíbenou trasu. Našim koníčkem je postarat se, aby vaše výprava, nebo jen procházka s dětmi či cesta za nákupem, dopadly dobře a dorazili jste bezpečně do cíle. No a když už se něco opravdu hodně nepodaří a letíte vrtulníkem na ARO, tak i tam vám Mapy.cz zachraňují život.
Máme chuť rozběhnout se s Mapami do světa a proto chceme, spolu s naším partnerem Windy, nabídnout i uživatelům za hranicemi Čech parťáka na cesty – WindyMaps. Kámoše pro další miliony lidí v autech, na horách i za řídítky. Bude to jízda, ale nemá smysl si dávat malé cíle. Tak pro tuhle misi hledáme Android vývojáře, který s námi poletí do světa.
WindyMaps píšeme pro iOS a Android. Snažíme se, aby vývojáři měli přehled o všech částech projektu, ať už je to sdílený kód, Android nebo IOS, a mohl do nich byť jen připomínkami přispívat.

Koho hledáme?

Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem Android aplikací s nadšením dále rozšiřovat své znalosti a chutí experimentovat s novými technologiemi a postupy. Požadujeme dobrou znalost Javy a alespoň nějaké zkušenosti s Kotlinem, gitem, velkou výhodou jsou zkušenosti C++ a NDK. A s pojmy jako Dependency Injection, MVVM, Coroutines, RX, Material Design se u nás také určitě neztratíte:) Přivítáme další názory do diskuzí k API, implementaci, meziplatformních rozdílech, UI a UX, ale i k tématům jako rodina, elektronika, truhlařina, auta…

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Robert Drozda
Ředitel divize Služeb
I po dvaceti letech strávených vývojem, návrhem architektur a provozem informačních systémů mám stále chuť a odvahu hrát si s novými věcmi. Mám tu na starosti Email, oborové služby jako třeba Sbazar, Sreality, Firmy a další, ale i Mapy, nejoblíbenější službu Seznamu, nebo vývoj části interní infrastruktury (Private Cloud).

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte