Přejít na obsah

Programátor pro Mapy.cz

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

• stanete se součástí týmu, který se aktivně podílí na vývoji webové a mobilní aplikace s globálním přesahem

• budete analyzovat a navrhovat nejvhodnější řešení pro naplnění potřeb našich uživatelů a tvořit dokumentaci

programovat interní knihovny, komponenty a servery zejména v C++, Python

• součástí vaší práce bude navrhovat a spravovat databáze (pracujeme převážně s PostgreSQL a MongoDB)

• budete moci využít také technologie jako např. Boost, GitLab, Jenkins, Docker, Redis, Cassandra, C++11, STL a další

Koho hledáme?

• dokážete se pro práci nadchnout a máte chuť posouvat věci kupředu

• jste aktivní, týmový hráč se zájmem o osobní i profesní rozvoj

• máte chuť učit se nové věci, sdílet vědomosti a sdílet odpovědnost za špičkovou kvalitu našeho produktu

• nechybí vám praktické zkušenosti s Python v prostředí OS Unix/Linux, znalost C++11 a novější je výhodou

• rozumíte AJ na úrovní čtení technické dokumentace

• vyznáte se v TCP/IP, XML-RPC, SQL, Cassandra, STL, Git

• uvítáme zkušenost s předchozími samostatně realizovanými projekty

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači a my vám na něj budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Martin Bak
Vedoucí týmu vývoje pro Mapy.cz
V Seznamu jsem od roku 2009, kdy jsem začal jako programátor backendů pro naše mobilní aplikace. O několik let později jsem dostal příležitost starat se o celý backendový tým a od roku 2014 jsem zodpovědný za pražský vývoj Mapy.cz. Na svojí práci si nejvíc vážím možnosti podílet se na službě, kterou denně využívají statisíce lidí a která na českém internetu nemá konkurenci.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Virtuální prohlídka

Kde nás potkáte