Přejít na obsah

Manažer obchodního týmu

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Obchodníci  •  Pro muže i ženy

Čeká vás

  • Převzetí zodpovědnosti za tým 7 obchodníků, kteří rozvíjí spolupráci s našimi klienty a hledají pro ně nejvhodnější řešení v oblasti online propagace. Neobejdete se tedy bez předchozí zkušenosti s vedením obchodního týmu – pokud to bude ještě z oblasti reklamy či médií, máte velké plus.
  • Zodpovědnost za plnění obchodních cílů – každý obchodník má individuální plán, ale zároveň spolupracuje v týmu a plní společné cíle. Pokud jsou pro vás obchodní výsledky a výkon důležité, jste na správné adrese 🙂
  • Dohled nad neustálým zlepšováním prodejních dovedností týmu – i když vám budou k dispozici interní trenéři, budeme potřebovat také vaše zkušenosti, zápal a chuť pracovat s lidmi na jejich rozvoji.
  • Cestování s obchodníky po jejich schůzkách v Praze a přilehlém okolí. Bez časové flexibility vám tedy tato pozice úplně sedět nemusí.

Máme pro vás

  • Možnost vzdělávat a rozvíjet se v oblasti propagace a reklamy a to u české internetové jedničky.
  • Volné ruce při hledání cest k dosahování obchodních cílů.
  • Zkušené kolegy, kteří rádi se vším poradí během i po vaší propracované adaptaci.
  • Motivující systém odměňování (fix + měsíční pohyblivá složka + kvartální odměna), který je stejně nastavený i pro vaše budoucí obchodníky – všichni si tedy můžete přímo ovlivňovat výši vaší mzdy.
  • Tým se zázemím v Praze připravený k vašemu nástupu třeba hned.

Pokud máte pocit, že hledáme právě vás, dejte nám o sobě určitě vědět.

S kým budete pracovat

Tomáš Pokorný

Manažer obchodní sítě – západ

Obchodu v Seznamu se věnuju od roku 2009, kdy jsem začínal jako obchodník v terénu. Postupně přes manažerské pozice v segmentu středních a malých firem a klíčových zákazníků jsem se stal manažerem obchodní sítě západ. V rámci této pozice vedu manažery obchodních týmů, kteří prodávají reklamu středně velkým klientům v Čechách.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Automobil

Do práce, na schůzky ale i k soukromým účelům.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Ivě.