Přejít na obsah

Python programátor pro Intranet

Seznam.cz, a.s., náměstí T. G. Masaryka 1931/12, 301 00 Plzeň  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • v týmu budete rozvíjet interní informační systémy, které denně usnadňují život více než tisícovce Seznamáků, zejména intranet, mimochodem, říkáme mu Neznám 🙂
  • hodit se vám budou reálné zkušenosti s vývojem webových aplikací a rozhodit by vás nemělo nějaké to “pětikilo”
  • programujeme převážně v Pythonu, který budete potřebovat ovládat na pokročilé úrovni, na frontendu v JS/ES6, bude tedy výhoda, když si poradíte i s Javascriptem
  • většinu dat máme v MySQL, ale používáme i jiné DB – dobré bude, když si s databázemi rozumíte a nebojíte se do nich na ledacos zeptat
  • kód verzujeme v GITu a každá featura prochází code review

Na co můžete těšit

  • budete se podílet na celém životním cyklu produktů od jejich návrhu až po nasazení do provozu
  • zákazníci aplikace jsou naši kolegové a díky tomu můžete být v přímém kontaktu s lidmi, kteří aplikaci používají
  • zároveň se ale nemusíte bát práce pod tlakem, protože komunikaci požadavků na vývoj zprostředkovávají produkťáci, umíme vám vytvořit prostor pro nerušenou práci
  • záleží nám na vašem rozvoji a budeme ho podporovat a očekávat, kolegové vám budou předávat své zkušenosti a vy zase můžete na oplátku pomoct jim, kromě toho tu funguje tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a specializaci
  • do práce se budete těšit nejen na různorodé projekty, ale troufáme si tvrdit, že i na své kolegy
  • zakládáme si na přátelských vztazích a neformální atmosféře, zapomeňte na dress code a formality

S kým budete pracovat

Viktor Lacina

Vedoucí vývoje

V Seznamu jsem od roku 2014. Nastupoval jsem jako řadový programátor obchodního systému, později jsem se stal senior programátorem, vedoucím týmu a dnes mám na starosti 3 vývojové týmy interních systémů. Naše práce možná není vidět z venku – vyvíjíme software pro kolegy z firmy, přesto řešíme spoustu zajímavých technických problémů za použití moderních technologií a nástrojů.

Kde budete pracovat

Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 1931/12

Naše plzeňská pobočka je hned u tramvaje a svou kolárnou potěší i všechny cyklisty. Když budete potřebovat na chvíli vypnout, můžete kolegy vyzvat ke hře stolního fotbálku. V okolí najdete i spoustu restaurací.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Haně.