Přejít na obsah

Account manager – online marketing s angličtinou

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice  •  Obchodníci  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká a nemine

  • budete se po telefonu starat o zahraniční firemní klienty, a to jak nové, tak i stávající, takže ani akvizicím se nevyhnete. Pomáhat jim se zviditelnit v online světe – obchod po telefonu vás tedy musí bavit a chcete ho propojit s online marketingem a zároveň denně využívat angličtinu
  • nebudete na to určitě sami – k dispozici budete mít znalosti spousty kolegů – od optimalizátorů PPC kampaní, přes konzultanty, až po specialisty na konkrétní produkt či službu
  • rozvíjet budete jak své obchodní a produktové dovednosti, ale i angličtinu (v tom vám pomůže i naše trenérské oddělení). Je potřeba se klienta správně ptát na jeho potřeby, ale také mu naslouchat a hlavně pak vymyslet, co mu nejvíce pomůže. Ale nebojte, v začátku vás samozřejmě podpoříme důkladným školením online marketingu
  • hodit by se mohly zkušenosti s obchodem po telefonu – jako telefonní operátor nebo ze zákaznické linky

Na co se můžete těšit

  • na práci pro českou internetovou jedničku a neformální atmosféru
  • na reálně nastavené obchodní cíle, za které jste náležitě odměněni (fixní složkou, pohyblivou složkou a kvartální odměnou). Máte tedy svou stabilní jistotu a za super výkon vás čekají i odměny
  • na pracovní dobu od pondělí do pátku s pružným začátkem a koncem
  • na určitou volnost v práci – nemusíte se držet call scriptů ani za každou cenu nutit produkty
  • a spoustu příjemných benefitů, jako 5 týdnů dovolené a když vás skolí rýmička, vyřeší to 3 sick days
    na bezbariérové prostory – přivítáme i osoby ZTP s docházením do firmy

    Zaujalo vás to? Pojďte do toho!

    Právě rozšiřujeme tým v Praze Holešovicích.

    Jak vypadá život v našem Telesales si můžete přečíst v tomto článku .

S kým budete pracovat

Petra Hubková

Manažerka oddělení Telesales

V Seznamu pracuju od roku 2013. Nastoupila jsem na pozici krizového manažera, později jsem měla na starosti rozjezd služby Kupi, stavěla jsem akviziční tým a nyní vedu oblast Telesales. Na Seznamu mne nejvíce baví změny – vývoj služeb, systémů. Prostě se každý den dozvíte nebo naučíte něco nového. Ve volném čase si ráda pospím, věnuji se svým psům a cvičím jógu.

Kde budete pracovat

Praha – Holešovice

Jedna z našich dvou pražských budov je nejen kousek od tramvaje, ale i od vyhlášené toustárny. Svačinu si můžete sníst v klimatizované kanceláři nebo třeba na procházce po břehu Vltavy v přilehlém parčíku.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Hlídání dětí

Máme pražskou firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Lucii.