Přejít na obsah

Product Manager pro vyhledávání

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

• Kolegu, který pomůže zkrátit našim uživatelům cestu k informacím pomocí přidávání nových vychytávek nebo přímých odpovědí do výsledků vyhledávání. Ať už uživatelských nebo technologických.

• Kompletně zastřešíte menší i větší projekty – od vytipování příležitosti až po vyhodnocení přínosu pro uživatele.

• Budete komunikovat s kolegy produkťáky napříč celou firmou, zadávat práci vývojářům a bádat nad čísly ve spolupráci s týmem analytiků.

• Zadání a nápady umíte rozpracovat a srozumitelně předat, aby vývojáři a návrháři pochopili, jak mají vaše představy uvést do praxe.

• Své nápady zvládnete argumentovat. Zajímají nás nejen vaše pocity, ale také čísla, která dokážete naměřit a interpretovat.

• V ideálním případě už máte i zkušenost s produktovým managementem.

• Ponesete podíl na směřování vyhledávání Seznam.cz a výsledky vaší práce uvidí miliony uživatelů.

Co nabízíme?

• Pusťte se s námi do práce na oblíbených službách, které lidem pomáhají – ať už doma, v práci nebo třeba na cestách.

• Přistupte blíže, pokud se vám nejlépe pracuje v uvolněné atmosféře. Máme to stejně – i proto si tu tykáme, pomáháme a kromě práce jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit. Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme.

• Každý je odborník na něco jiného. Proto vám budou v Seznamu kolegové předávat své zkušenosti a vy zase můžete na oplátku pomoct jim. Kromě toho tu funguje tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a specializaci.

• Zapomeňte na dress code a formality. Máme tu přívětivé prostředí pro vaše čtyřnohé mazlíčky, hezké moderní zasedačky a v naší smíchovské centrále na vás čeká i fitko nebo horolezecká stěna.

• Velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese. Navíc se tu nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad.

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Získáte kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Pružná pracovní doba

Volnost tu dostanou skřivani i sovy. Navíc vás čeká 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Fandíme rodinám

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Tomáš Pergler
Ředitel divize Vyhledávání
V Seznamu pracuji s přestávkami od roku 2003. Od „měniče klávesnic“ jsem se přes produkťáka Emailu dostal až na šéfa Vyhledávání, kde pracujeme na tom, aby uživatel našel, co potřebuje. Je to pestřejší, než byste čekali – musíme si hrát s dotazem, nasosat „celý“ internet, pak to správně seřadit a podat k tomu hezkou formou významné informace. Ve volném čase mě baví hory a zimní sporty, vlastní děti a jejich vzdělávání. Potkat mě můžete taky na sessionech irské tradiční hudby v Praze, Plzni nebo i různě po Evropě.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Nikole

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka