Přejít na obsah

Product Manager pro vyhledávání

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkťáci  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

• Kolegu, který pomůže zkrátit našim uživatelům cestu k informacím pomocí přidávání nových vychytávek nebo přímých odpovědí do výsledků vyhledávání. Ať už uživatelských nebo technologických.

• Kompletně zastřešíte menší i větší projekty – od vytipování příležitosti až po vyhodnocení přínosu pro uživatele.

• Budete komunikovat s kolegy produkťáky napříč celou firmou, zadávat práci vývojářům a bádat nad čísly ve spolupráci s týmem analytiků.

• Zadání a nápady umíte rozpracovat a srozumitelně předat, aby vývojáři a návrháři pochopili, jak mají vaše představy uvést do praxe.

• Své nápady zvládnete argumentovat. Zajímají nás nejen vaše pocity, ale také čísla, která dokážete naměřit a interpretovat.

• V ideálním případě už máte i zkušenost s produktovým managementem.

• Ponesete podíl na směřování vyhledávání Seznam.cz a výsledky vaší práce uvidí miliony uživatelů.

Co nabízíme?

• Pusťte se s námi do práce na oblíbených službách, které lidem pomáhají – ať už doma, v práci nebo třeba na cestách.

• Přistupte blíže, pokud se vám nejlépe pracuje v uvolněné atmosféře. Máme to stejně – i proto si tu tykáme, pomáháme a kromě práce jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit. Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme.

• Každý je odborník na něco jiného. Proto vám budou v Seznamu kolegové předávat své zkušenosti a vy zase můžete na oplátku pomoct jim. Kromě toho tu funguje tým trenérů, který dokáže prohloubit vaše znalosti a specializaci.

• Zapomeňte na dress code a formality. Máme tu přívětivé prostředí pro vaše čtyřnohé mazlíčky, hezké moderní zasedačky a v naší smíchovské centrále na vás čeká i fitko nebo horolezecká stěna.

• Velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese. Navíc se tu nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad.

S kým budete pracovat

Tomáš Pergler

Ředitel divize Vyhledávání

V Seznamu pracuji s přestávkami od roku 2003. Od „měniče klávesnic“ jsem se přes produkťáka Emailu dostal až na šéfa Vyhledávání, kde pracujeme na tom, aby uživatel našel, co potřebuje. Je to pestřejší, než byste čekali – musíme si hrát s dotazem, nasosat „celý“ internet, pak to správně seřadit a podat k tomu hezkou formou významné informace. Ve volném čase mě baví hory a zimní sporty, vlastní děti a jejich vzdělávání. Potkat mě můžete taky na sessionech irské tradiční hudby v Praze, Plzni nebo i různě po Evropě.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Hlídání dětí

Máme pražskou firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.