Přejít na obsah

Manažer obchodního týmu Telesales

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Obchodníci  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • Převzetí zodpovědnosti za tým 10-12 obchodníků, kteří po telefonu rozvíjí spolupráci s našimi klienty a hledají pro ně nejvhodnější řešení v oblasti online propagace. Neobejdete se tedy bez předchozí zkušenosti s vedením týmu – např. z oblasti telesales, prodejen či přímého prodeje.
  • Zodpovědnost za plnění obchodních cílů – každý obchodník má individuální plán, ale zároveň spolupracuje v týmu a plní společné cíle. Pokud jsou pro vás obchodní výsledky a výkon důležité, jste na správné adrese 🙂
  • Dohled nad neustálým zlepšováním prodejních dovedností týmu – i když vám budou k dispozici interní trenéři, budeme potřebovat také vaše zkušenosti např. s náslechy a kvalitní zpětnou vazbou.
  • Spolupráce na tom, abychom s klienty vytvářeli dlouhodobé vztahy. Máte i s tímto zkušenost? Skvělé. Budeme rádi, když ji předáte dál.

Máme pro vás

  • Možnost vzdělávat a rozvíjet se v oblasti propagace a reklamy a to u české internetové jedničky. 
  • Volné ruce při hledání cest k dosahování obchodních cílů.
  • Zkušené kolegy, kteří rádi se vším poradí (během i po vaší propracované adaptaci).
  • Motivující systém odměňování (fix + měsíční pohyblivá složka + kvartální odměna), který je stejně nastavený i pro vaše budoucí obchodníky – všichni si tedy můžete přímo ovlivňovat výši vaší mzdy.
  • Stabilní tým připravený k vašemu nástupu od září 2019.

Pokud máte pocit, že hledáme právě vás, dejte nám o sobě určitě vědět.

S kým budete pracovat

Ladislav Neuwirth

Manažer oddělení Telesales

Do Seznamu jsem přišel z TELCO oboru a byl jsem plný očekávání, jak moc odlišné budou světy reklamy a telekomunikací. Nakonec jsem našel rozdíly, které by někdo mohl považovat za drobnosti – firemní kultura, přístup nadřízených nebo obrovská ochota pomoci v začátcích. Pro mne jako člověka s čerstvou zkušeností změny zaměstnání šlo o nesmírně důležité faktory, které mi pomohly se zapracovat.

Kde budete pracovat

Ostrava, Ruská 87/11

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát dokonce kulečník nebo uspořádat grilovačku po práci.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Automobil

Do práce, na schůzky ale i k soukromým účelům.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Ivě.