Přejít na obsah

Administrátor internetového vyhledávače

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Administrativa  •  Pro muže i ženy

Vaše role

Stanete se platným členem týmu, který má možnost ovlivňovat kvalitu českého vyhledávače Seznam.cz a aktivně řešit jeho chyby. Na pozici Administrátora se aktivně zapojíte do monitorování toho, zda vyhledávání správně funguje. Budete pravidelně v písemné podobě odpovídat na dotazy uživatelů a analyzovat jejich problémy. Ty se mohou týkat například zobrazení a pozic stránek ve vyhledávání, nevhodných výsledků vrácených na některé dotazy apod. Z této činnosti se stane časem rutina, ale o vyhledávání se tím opravdu hodně naučíte. Budete také kontrolovat práci týmu hodnotitelů webových stránek.

Vaše předpoklady

Nepotřebujeme machra s roky zkušeností, ale člověka se zájmem o obor a chutí učit se novým věcem. Od vhodného kandidáta budeme potřebovat částečnou znalost (na úrovni porozumění kódu) HTML. Hodit se vám bude alespoň základní přehled o tom, jak funguje internet (co je to http(s), zdrojový kód stránky, http status kód atp.). Vážit si budeme také vaší pečlivosti, schopnosti dotahovat svěřené úkoly až do těch nejmenších detailů a zapálení pro věc. Do dalších věcí vás rádi zaškolíme.

S kým budete pracovat

Michal Sedláček

Product manager

Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2011 přímo do týmu vyhledávání. Postupně jsem prošel několika pozicemi – byl jsem vedoucím týmu administrátorů a momentálně vedu oddělení, kam spadá mimo jiné i analytika. V mém týmu hlídáme, aby nám vyhledávání fungovalo správně, sbíráme zpětnou vazbu a analyzujeme data pro další rozvoj. Mimo práci se věnuji rodině a baví mě moderní magie.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Haně.