Přejít na obsah

Editor ekonomického zpravodajství

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  TV a redakce  •  Pro muže i ženy

Co u nás budete dělat?

Editovat texty. 🙂 Vaším denním chlebem bude péče o obsah ekonomické rubriky Seznam Zprávy. Sestavovat bodové scénáře ekonomických televizních relací TV Seznam a plánovat denní produkci ekonomické rubriky Seznam Zpráv a TV Seznam. Očekáváme od vás všeobecný přehled se zaměřením na domácí i světovou ekonomiku. Kreativitě se meze nekladou, když vymyslíte svou vlastní rubriku, seriál nebo webový speciál, tak budeme nadšeně skákat do stropu. Dlouhodobé novinářské projekty jsou vítané. Neusnete na vavřínech, ale naučíte se u nás novým webovým i televizním postupům. Nebudete na vše sami, budete součástí osmičlenného týmu. A s kým budete spolupracovat? Například se Zuzkou Kubátovou, Petrou Krmelovou, Adamem Junkem, Zuzkou Hodkovou.

Co za to od nás dostanete?

Seznam si vybudoval ve světě české žurnalistiky známé jméno. Jsme velká firma s dlouholetou tradicí nabízející jistotu, že s ní jen tak něco neotřese. Navíc se tu nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad. Vyvíjíme a zkoušíme věci, které nikdo nikdy nezkoušel, nabízíme vám opravdu jedinečnou práci. Navíc si u nás rozšíříte své profesní zaměření, to garantujeme. U nás je to prima hlavně v tom, že jsme si pánem svého času, to u nás opravdu platí. Máme rádi uvolněnou atmosféru, proto si tu tykáme, pomáháme a kromě práce jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit. Občas je zapotřebí držet víkendovou službu (jednou za měsíc jeden víkend, někdy se to změní dle potřeby).

S kým budete pracovat

Jakub Unger

Ředitel divize Zpravodajství a TV

Jsem Seznamák od roku 2016, kdy jsem přišel postavit zpravodajství, televizi i nový obsah pro rádia. Jako novináře mě baví poznávat výjimečné lidi, propojovat jejich příběhy a podporovat originální nápady. A to se mi v Seznamu plní každý den.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Hlídání dětí

Máme pražskou firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.