Přejít na obsah

Moderátor televizního zpravodajství

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  TV a redakce  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme

Jednoduše hledáme někoho, kdo má přehled v tom, co se děje. Umí mluvit spatra, v ideálním případě má zkušenost se čtecím zařízením, a hlavně má zkušenosti z televizního zpravodajství z předchozí kariéry. Nezáleží nám na ničem jiném než na tom, jak pracujete a co umíte. Nehledáme někoho s několika vysokoškolskými tituly nebo s 20 lety zkušeností v oblasti novinařiny v kvantové fyzice. Hledáme nadšené lidi, kteří jen milují svou práci a chtějí se posunout a zlepšovat sami sebe i projekt, ve kterém dělají. Takoví do týmu k Jiřímu Hoškovi, Jindřichu Šídlovi, Filipovi Horkému nebo Zuzaně Černé určitě zapadnou.

Co vám nabízíme

Seznam si vybudoval ve světě české žurnalistiky známé jméno. Jsme velká firma s dlouholetou tradicí nabízející jistotu, že s ní jen tak něco neotřese. Navíc se tu nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad. Přistupte blíže, pokud se vám nejlépe pracuje v uvolněné atmosféře. Máme to stejně – i proto si tu tykáme, pomáháme a kromě práce jsme zapáleni i do společných volnočasových aktivit. Zapomeňte na dress code a formality. Máme tu přívětivé prostředí pro vaše čtyřnohé mazlíčky, hezké moderní zasedačky a v naší smíchovské centrále na vás čeká i fitko nebo horolezecká stěna. Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme.

Pokud to vidíte podobně jako my, dejte nám o sobě vědět a nezapomeňte se nám pochlubit tím nejlepším, co jste ve své kariéře dělali. Při rozhodování to pro nás bude klíčové.

S kým budete pracovat

Jakub Unger

Ředitel divize Zpravodajství a TV

Jsem Seznamák od roku 2016, kdy jsem přišel postavit zpravodajství, televizi i nový obsah pro rádia. Jako novináře mě baví poznávat výjimečné lidi, propojovat jejich příběhy a podporovat originální nápady. A to se mi v Seznamu plní každý den.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Hlídání dětí

Máme pražskou firemní školku Seznámek. Podporujeme rodiny s dětmi a přispíváme na hlídání dětí do dvou let.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.