Přejít na obsah

JavaScript programátor

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme?

Baví vás JavaScript a chtěli byste proniknout do tajů fungování prohlížečů (DOM, WEB APIs)? Dnes už JavaScript není jen výsadou interaktivních webovek. U nás se ponoříte do VanillaJS (s i bez BabelJS), React, Typescript, Node.js, HTML5 i CSS (Less, PostCSS, SUIT CSS). V JavaScriptu píšeme celá uživatelská rozhraní webových aplikací, pluginy do prohlížečů nebo také jen čistě javascriptové obslužné aplikace vkládané do různých stránek. Hledáme člověka, který s námi bude jezdit na super teambuildingy, hrát fotbálek a mnoho dalšího.

Co byste měli umět?

Hledáme vývojáře, kterého baví programování v Javastriptu, nebojí se VanillaJS, ale umí pracovat i s různými frameworky. Pokud umíte dobře pracovat s CSS, HTML a baví vás design, u nás tyto znalosti využijete. Výhodou jsou znalosti Apache, Nginx, Webpack, práce s grafickými editačními programy (Adobe Photoshop), orientace v bashi a práce s linuxovými OS.

S kým budete pracovat

Zdeněk Vlach

Vedoucí týmu vývoje UI

V Seznamu pracuju už od roku 2003. Za tuto dobu jsem prošel celým vývojem na straně frontendu a postupně se podílel na vývoji většiny seznamáckých služeb. Teď se věnuju technologickému rozvoji našich reklamních systémů a vedu tým frontendových vývojářů. Zároveň učím na ČVUT předměty dotýkající se HTML, JS, CSS. Ve volném čase rád běhám a zajímám se o moderní technologie.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.