Přejít na obsah

Specialista RTB

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Marketing a reklama, Obchod  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká?

Ve spolupráci s našimi konzultanty a obchodníky budete řešit denní agendu spojenou s programatickou reklamou

Nebojíte se vystupovat před menším publikem – čekají vás prezentace pro naše partnery a kolegy v Seznamu

Mluvíme spolu česky, angličtinu u nás můžete využít třeba při komunikaci s klienty Máte analytické myšlení, jste samostatný a nebojíte se zodpovědnosti

Důležitý je zájem o nové technologie a předchozí zkušenost v oblasti online marketingu, povědomí o RTB vítáme

Co nabízíme?

Možnost stát se součástí rostoucího týmu a rozvoje významného produktu

Získáte unikátní možnost pracovat v RTB systémech vydavatele (SSP, DSP, DMP) a vzdělávat se v rámci problematiky programatického nákupu i osobního rozvoje

Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení

Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code

Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, a naopak oceníme proaktivní přístup

Inspirativní prostředí a místo, kde ožijí vaše nápady

S kým budete spolupracovat

Ondřej Kacbal
Manažer týmu RTB konzultací
Do Seznamu jsem přišel v roce 2014 na pozici obchodníka. Teď vedu nejrychleji rostoucí oddělení v Seznamu – RTB konzultace. Komunikujeme se všemi, které tohle téma zajímá, a snažíme se neustále držet na špičce znalostí programatického trhu. Mám rád psy, ale nikdy jsem žádného neměl, tak se do práce těším alespoň na ty, co patří kolegům.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice