Přejít na obsah

Account Executive

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Administrativa  •  Pro muže i ženy

Co budete dělat?

• budete pravou rukou obchodnímu týmu – připravujete různorodé podklady

• ve spolupráci s obchodníky nebo klienty dotahujete či kontrolujete nabídky a objednávky

• pracujete s daty v systémech a zpracováváte z nich reporty v Excelu – takže Vás nezaskočí třeba kontingenční tabulka

• pracujete s našimi interními systémy a koordinujete spolupráci s ostatními týmy

• přicházíte s nápady, jak zefektivnit opakující se činnosti nebo reportovací tabulky

• staráte se o běžnou administrativu a ad-hoc úkoly

Co nás zaujme?

• chcete být platným členem týmu, na kterého se ostatní mohou vždy spolehnout

• máte smysl pro detail a úkoly dotahujete do konce

• máte velmi dobré analytické schopnosti a logické myšlení

• baví vás běžná administrativa a v Excelu jste jako doma

• jste člověk, který se nebojí zvednout telefon, zavolat klientovi nebo být v kontaktu s našimi obchodníky

• jste optimista, kterého jen tak něco nerozhodí a který neztrácí hlavu ani při větším objemu práce

• umíte si dobře poradit s prioritami a dobře si rozvrhnout čas pro jednotlivé úkoly

S kým budete pracovat

Helena Kulová

Manažerka týmu klientského servisu

V Seznamu pracuju od roku 2003. Nastoupila jsem jako obchodník na oddělení Telesales, později jsem se stala manažerkou agenturního týmu Obchodního oddělení a podílela jsem se i na vývoji obchodního systému Seznamu. V současné době jsem manažerka týmu klientského servisu. Nejvíc mě baví práce s lidmi, jejich rozvoj a sdílení společných zkušeností.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Veronice.