Přejít na obsah

iOS Programátor webového prohlížeče

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co děláme

S naším prohlížečem Seznam.cz usnadňujeme 1,5 milionům uživatelů každý měsíc jejich hlednání na internetu, přístup k e-mailům a dalším službám. Zároveň se staráme, aby jejich surfování bylo bezstarostné, rychlé a bezpečné. Náš produkt má desktopovou verzi, ale stejně tak i ty mobilní. Naše iOS aplikace je prohlížeč kompletně postavený nad WebView s pokročilou funkcionalitou s denní návštěvností přes 80.000 uživatelů.

Koho hledáme

Baví Vás zkoušet nové postupy? Nemáte rádi nedotažené a nedomyšlené věci?

Do našeho týmu hledáme vývojáře, který má zkušenost s vývojem aplikací pro iOS. Očekáváme znalost Swiftu. Oceníme zkušnosti s Gitem, debugováním aplikací, psaním testovatelného a přehledného kódu, znalost balíčkovacích systémů CocoaPods, Carthage a SPM. Potřebujeme také pomoci s vývojem menších projektů, kde budete mít prostor pro vlastní inovace a nápady. Hledáme člověka, který s námi bude jezdit na super teambuildingy, hrát pinčes či fotbálek a nebo grilovat na terásce.

S kým budete pracovat

Tomáš Kazatel

Vedoucí vývoje pro Prohlížeč Seznam.cz

V Seznamu jsem zatím krátce, ale mám bohaté zkušenosti s vývojem na mnoha různých platformách jak ve větších firmách, tak ve startupech. A to mě dovedlo až sem. Mým hlavním úkolem je navrhovat a řídit vývoj nových řešení pro desktopové i mobilní zařízení. Mimo pracovní dobu si rád zajdu na volejbal nebo sednu na kolo.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.