Přejít na obsah

Android a iOS programátor pro Windy.com

Strakonická 1199/2d, Praha, Hlubočepy  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Ahoj, jsem Ivo, zakladatel Seznam.cz a taky Windy.com, nejúspěšnějšího českého start-upu.

Windy jsem naprogramoval v listopadu 2014, od té doby jsme se stali celosvětově jednou z nejpopulárnějších aplikací s předpovědí počasí. Že máme dobře našlápnuto, dokládá i opakované vítězství Křišťálové lupy pro nejlepší globální projekt českých tvůrců. V extrémních situacích jako jsou hurikány, na nás spoléhají lidé ze zasažených oblastí, ale i vlády, krizové týmy a záchranné jednotky. Dostáváme poděkování, že Windy zachraňuje či usnadňuje lidem život. Naši službu denně používají i profesionální meteorologové, piloti, námořníci, sportovci,… Návštěvnost Windy má exponenciální růst, ročně 200-300%.

Jsme parta nadšených programátorů a hledáme nového kolegu pro vývoj mobilních aplikací.

Koho přesně hledáme?

Nadšence, který by doplnil náš tým. Klíčovými vlastnostmi jsou inteligence a samostatnost. Mělo by se jednat o člověka, který má zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS i Android a perfektně ovládá alespoň jeden z těchto jazyků: C++, Swift, Objective C, Java.

Výhodou pro Vás bude, pokud máte zkušenost s vývojem webu v Javascriptu+HTML+CSS a také pokud znáte některou z těchto technologií: OpenGL, Cordova, Node.js, Docker

Co můžete očekávat?

Budete pracovat na novém produktu, který mám v hlavě. Půjde o velmi samostatnou práci pod mým vedením. Také budete upravovat stávající Windy mobilní aplikace a widgety.

Jsme technologický start-up, soustředíme se na vývoj nových produktů. Nevyžíváme se v dlouhých poradách a preferujeme osobní přístup před formalismy.

V naší firmě narazíte na přátelský kolektiv nadšených lidí a velmi příjemné a neformální pracovní prostředí v kanceláři na břehu Vltavy.

Možnost získání akcií těm nejlepším.

Kde budete pracovat

Praha, Strakonická 1199/2d

Sídlíme na břehu Vltavy přímo u autobusové a tramvajové zastávky Lihovar. Z moderních kanceláří budete mít překrásný výhled na pražské panorama. A ve volných chvílích můžete své tělo potrápit v posilovně.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.