Přejít na obsah

Frontendový vývojář pro TelevizeSeznam.cz

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Proč byste měli chtít u nás pracovat?

  • Protože máte možnost ovlivnit služby Seznamu, které mají obrovskou návštěvnost. Tým TelevizeSeznam.cz připravuje novou videoslužbu, která má ambici, stát se největším videoportálem na českém internetu.
  • Protože máte možnost si reálně osahat zajímavé technologie, bude React, ES6, TypeScript, Node.js, Docker, Kubernetes, Gitlab CI a mnoho dalších.
  • Protože máte možnost se toho spoustu naučit z oblastí, které s frontendem souvisí. Máme specialisty na SEO, UX, přístupnost, s nimiž často řešíme, jak udělat naše služby co nejlepší.

Co po vás budeme chtít?

  • Vyvíjet frontend služby TelevizeSeznam.cz. Udržovat ji a podílet se na její modernizaci v celém procesu od navrhování až po samotnou realizaci. Jsme tým a zajímá nás názor každého.
  • Programovat JavaScript, kódit HTML a stylovat CSS, to vše testovat a verzovat v Gitu a při tom být agilní. Je toho hodně, ale nebojte, když v něčem nebudete úplně mistr, rádi vám pomůžeme se jím stát.
  • Hlavně ochotu učit se a neustále zlepšovat a samozřejmě chuť pomoci nám zlepšovat služby Seznamu.

S kým budete pracovat

Ondřej Nový

Vedoucí vývoje pro Zprávy a TV

V Seznamu pracuju od března 2015. Stojím v čele vývoje video služeb, mezi které patří Seznam Zprávy či CDN. Na celé práci mě nejvíc naplňují projekty, které lidem usnadňují život. Baví mě diskutovaná témata a open source vývoj. Po práci mi dobíjí energii celá rodina, ale hlavně moji dva synové.

Kde budete pracovat

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Konference

Můžete se zúčastnit odborných konferencí.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.