Přejít na obsah

Account manager – online marketing

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, 703 00 Ostrava  •  Obchodníci  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká a nemine?

  • budete mít na starosti široké spektrum stávajících klientů s různými požadavky
  • v případě úspěšných akvizic se odměňovací systém zdvojnásobí
  • plníte reálně nastavené obchodní cíle, za které jste náležitě odměněni (fixní složkou, pohyblivou složkou a kvartální odměnou)
  • rozvíjíte nejen své prodejní a obchodní dovednosti (v tom vám pomůže i naše trenérské oddělení)
  • naučíme/zdokonalíme vás v online marketingu (např. výkonnostní marketing, vyhodnocení kampaní)
  • jste v očích klientů tváří české internetové jedničky a součástí 1. nejatraktivnějšího zaměstnavatele v ČR
  • při obchodních schůzkách vás podpoří i odpovídající hardware (iPhone, Dell)
  • řídíte služební auto, které vám bude k dispozici i k soukromým účelům

Jsme pro sebe ti praví?

  • baví vás obchod a chcete se prosadit v online marketingu
  • máte ambice dosahovat vysokých výsledků a odnášet si adekvátní odměny
  • chcete posunout dosud získané obchodní zkušenosti o stupeň výš
  • zjišťování potřeb pro vás není jen pojem
  • máte výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • umíte si stanovit priority a jste spolehliví

Zaujali jsme vás? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět.

S kým budete pracovat

Marta Jurková

Manažerka obchodní sítě – Východ

Do Seznamu jsem nastoupila před 7 lety jako obchodník. Krátce nato jsem pokračovala jako manažerka obchodního týmu a nyní pracuji na pozici manažerky obchodní sítě – Východ. Do naší oblasti patří 5 obchodních týmů, které se starají o střední klienty v regionech Hradec Králové, Pardubice, Brno, Olomouc, Zlín a Ostrava.

Kde budete pracovat

Ostrava, Ruská 87/11

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát dokonce kulečník nebo uspořádat grilovačku po práci.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Automobil

Do práce, na schůzky ale i k soukromým účelům.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Lucii.