Přejít na obsah

Account manager do akvizičního týmu

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice  •  Obchodníci  •  Pro muže i ženy

Co bude vaším úkolem?

  • nejdříve se co nejvíce naučit na úvodním intenzivním produktovém školení a školení obchodních dovedností, musíte přeci vědět co prodávat a jak to prodávat
  • poté už pod vedením svého manažera a zkušenějšího kolegy propojíte teorii ze školení se skutečnou praxí
  • budete tedy po telefonu komunikovat s novými zákazníky z řad menších a středních firem, kteří se Seznamem ještě nespolupracují a to na základě jejich poptávky z infolinky a dalších platforem
  • najít pro ně to nejvhodnější řešení – tedy zviditelnění v online světě např. Sklik, Firmy.cz, Zbozi.cz, bannery
  • spolupracovat se specialisty PPC reklamy na optimalizaci kampaní
  • trénovat své prodejní dovednosti s manažerem a interními trenéry, takže prostor k odbornému rozvoji tu určitě je a rádi ho podpoříme
  • a na konci každého pracovního dne odesílat předem domluvený report co se za den událo, povedlo a třeba i nepovedlo

Co od vás potřebujeme?

  • komunikace po telefonu s klientem a obchod vás musí bavit
  • dokážete se správně ptát, ale také klienta poslouchat, zjistit jeho potřeby a přemýšlet nad nejvhodnějším řešením – zapojit tedy vlastní hlavu, přesné call skripty vám určitě nedáme
  • na internetu si zvládnete najít potřebné informace o klientovi a běžně pracujete s Wordem a Excelem a to na uživatelské úrovni
  • pokud za sebou máte zkušenosti s obchodem po telefonu – jako telefonní operátor nebo ze zákaznické linky je to pro vás výhoda, ale není to podmínka
  • přivítáme i osoby ZTP s docházením do firmy, naše prostory jsou bezbariérové

S kým budete pracovat

Petra Hubková

Manažerka oddělení Telesales

V Seznamu pracuju od roku 2013. Nastoupila jsem na pozici krizového manažera, později jsem měla na starosti rozjezd služby Kupi, stavěla jsem akviziční tým a nyní vedu oblast Telesales. Na Seznamu mne nejvíce baví změny – vývoj služeb, systémů. Prostě se každý den dozvíte nebo naučíte něco nového. Ve volném čase si ráda pospím, věnuji se svým psům a cvičím jógu.

Kde budete pracovat

Praha – Holešovice

Jedna z našich dvou pražských budov je nejen kousek od tramvaje, ale i od vyhlášené toustárny. Svačinu si můžete sníst v klimatizované kanceláři nebo třeba na procházce po břehu Vltavy v přilehlém parčíku.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Lucii.