Přejít na obsah

Trainee program pro studenty VŠ – Programátor junior

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Brigády, Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co budete dělat?

  • strávíte jeden rok v několika vývojových týmech nebo můžete zůstat v jednom vybraném a budete programovat nebo navrhovat části různých aplikací
  • týmy, které si můžete vyzkoušet, jsou: Mapy.cz, Vyhledávání, Firmy.cz, Zboží.cz, Sklik, Email.cz, reklamní systémy nebo tým pracující na home page
  • získáte praktické dovednosti a zkušenosti z několika programovacích a skriptovacích jazyků (Java, C++, Python a JavaScript) a využijete řadu nových technologií
  • budete pracovat s velkým množstvím dat v různých SQL i NoSQL databázích pod vysokou zátěží
  • poznáte tak různé technologie, postupy a dostanete se k tomu, jak děláme a provozujeme naše aplikace
  • budete směřovat k tomu stát se samostatným programátorem nebo programátorkou

Co byste měli mít?

  • studujete posledním rokem technický obor na VŠ
  • rádi pracujete v týmu a sdílíte svoje know-how, zajímáte se o celý produkt, ne pouze o svoji část kódu
  • láká vás Scrum, vidíte smysl v code review a různých technikách extrémního programování a chcete si je vyzkoušet na vlastní kůži
  • budete mít čas docházet na poloviční úvazek k nám do firmy (20 hodin týdně po dobu 12 měsíců)
  • máte zájem získat praktické zkušenosti v internetové firmě
  • termín přihlašování je do 28.2.2019, výběrové řízení proběhne v únoru/březnu 2019, zahájení (nástup) programu pak v dubnu 2019
  • po úspěšném absolvování Trainee programu počítáte, stejně jako my, s přechodem na plný úvazek

Kde budete pracovat

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.

1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.