Přejít na obsah

Programátor C++ nebo JavaScript pro Windy.com

Strakonická 1199/2d, Praha, Hlubočepy  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Ahoj, jsem Ivo, zakladatel Seznam.cz a taky Windy.com, nejúspěšnějšího českého start-upu

Windy.com jsem naprogramoval v listopadu 2014, od té doby jsme se stali celosvětově jednou z nejpopulárnějších aplikací s předpovědí počasí. Že máme dobře našlápnuto, dokládá i vítězství Křišťálové lupy pro nejlepší globální projekt českých tvůrců. V extrémních situacích, jako jsou hurikány, na nás spoléhají lidé ze zasažených oblastí, ale i vlády, krizové týmy a záchranné jednotky. Dostáváme poděkování, že Windy zachraňuje či usnadňuje lidem život. Naši službu denně používají i profesionální meteorologové, piloti, námořníci, sportovci,… Návštěvnost Windy má exponenciální růst, ročně 200-300 %.

Pojď s námi vyrůst! Jsme kolektiv 5 nadšených programátorů a hledáme další kolegy na frontend i backend.

Co očekáváme?

Zejména perfektní znalost jednoho z těchto jazyků: Javascript nebo C++ a praktickou zkušenost s vývojem software. Výhodou pro vás bude, pokud již znáte něco z následujících technologií: Node.js, Python, Docker, Kubernetes. A nechybí vám nadšení pro práci – není to pro nás fráze, hledáme pracovitého člověka, kterému vyhovuje startupové prostředí, je samostatný a zároveň schopný pracovat v týmu.

Co vám nabízíme?

Zajímavou práci v kanceláři na břehu Vltavy s výhledem na Vyšehrad a Pražský hrad. Startupového ducha, soustředění na vývoj, žádné dlouhé porady. Máme 5 týdnů dovolené a je vám k dispozici posilovna s osobním trenérem. Můžete také získat akcie společnosti. 

Kde budete pracovat

Praha, Strakonická 1199/2d

Sídlíme na břehu Vltavy přímo u autobusové a tramvajové zastávky Lihovar. Z moderních kanceláří budete mít překrásný výhled na pražské panorama. A ve volných chvílích můžete své tělo potrápit v posilovně.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.