Přejít na obsah

Python programátor na Sklik

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co řešíme

Reklama je jedna ze základních věcí, které mohou roztočit ekonomiku. Abychom mohli vydávat relevantní reklamu, anebo pomáhat vydělávat zobrazením bannerů a textových inzerátů externím webům, potřebujeme rychlé moderní frontendy: webovky, RPC a RESTove servery, mocný databázový systém, který nám ukládá velké objemy dat. A hlavně nástroje, které umožňují rychlé nasazení nových verzí s jistotou, že se všechno povede. Kromě toho běžně potřebujeme zlepšovat existující technologie, obnovovat starší komponenty, a to celé umíme dělat bez provozní pauzy a nepřetržitě pro produkt.

Koho hledáme

Hledáme web programátora, který již umí Python, nebo má zkušenosti s PHP, Ruby nebo Go a rád zkusí něco nového. Požadujeme praktické zkušenosti s vývojem webových aplikací (Flask a další webové frameworky) a API serverů (RPC, REST apod.). Spolu s námi budete řešit kontejnerizace frontendových komponent (Docker, Kubernetes), jejich testování a prověřování (pomocí GitLab CI) s následujícím rychlým dodáním do provozu (CD). A jestli ještě neumíte asynchronní Python, tak vás s tím rádi seznámíme. Navíc dostanete možnost pracovat s multimaster Percona clusterem, MongoDB, Impala a dalšími druhy NoSQL datábáze.

S kým budete pracovat

Aleksey Rembish

Vedoucí týmu vývoje pro Sklik.cz

Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2013 a momentálně působím jako Python/DevOps specialista na Sklik. Vedu tým vývojářů, který rozvíjí naše Python komponenty a řeší kontejnerizaci a průběžnou integraci. Rád používám Python, programuji backendy, automatizuji a komunikuji napříč různými týmy.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Konference

Můžete se zúčastnit odborných konferencí.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Pokud postoupíte dál, HR specialista s vámi po telefonu probere základní informace, aktuální možnosti a dostanete úlohu k domácímu zpracování.

2

Pohovor

Když domácí úlohu dobře zvládnete, pozveme vás na osobní pohovor přímo s vedoucími jednotlivých vývojových týmů, do kterých hledáme posilu. Poznáte tak případného nadřízeného a dozvíte se technické detaily i konkrétní náplň práce.

3

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky. Pokud to náhodou nevyjde, neznamená to, že u nás máte navždy dveře zavřené.


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.