Přejít na obsah

HR marketing manager

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Markeťáci

Vaše role

Stanete se především naším parťákem. Naše historie se píše od roku 1996, z malé garážovky jsme vyrostli do firmy o 1 300 zaměstnancích po celé ČR. Prošli jsme si přechodem z ryze technologické firmy do mediálního domu. Naše produkty a služby usnadňují každý den život milionům lidí. Máme firemní kulturu, vizi i hodnoty. Vaším úkolem bude nastavení dlouhodobé HR marketingové strategie a její naplňování v každodenním životě. Budete realizovat HR marketingové aktivity a pracovat na projektech, které podpoří povědomí o Seznamu. Očekáváme od vás návrhy a realizaci aktivit na podporu naší zaměstnavatelské značky. Zajistíte aktivity na podporu náboru. Věnovat se budete i aktivitám směrem dovnitř firmy, směrem k zaměstnancům. Budete definovat aktivity vedoucí ke spokojenosti a loajalitě zaměstnanců apod.

Vaše předpoklady

Máte zkušenost s tvorbou a realizací HR marketingové strategie. Máte zkušenosti z marketingu a rozumíte potřebám HR. Orientujete se na trhu práce a rozumíte potřebám dnešního náboru. Máte praktickou zkušenost s realizací kampaní na sociálních sítích a jejich vyhodnocováním. Víte, jaký je rozdíl mezi HR marketingem a Employer brandingem. Máte partnerský přístup. Máte-li zkušenosti s organizací meetupů, spoluprací a partnerstvím se školami, prací s komunitami, správou firemního LinkedIn profilu, určitě je u nás využijete.

S kým budete pracovat

Aleh Drohal

provozní ředitel

Provozní oddělení zastřešuje personální, finanční, právní a technické oddělení a zároveň se věnuje rozvoji nových obchodních příležitostí.

Kde budete pracovat

Nabízíme

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Konference

Můžete se zúčastnit odborných konferencí.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistkou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Lucce.