Přejít na obsah

Product manager/ka infrastruktury

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Technici

Vaše role

Náš tým vytváří a provozuje výpočetní prostředí pro všechny systémy Seznamu, externí i interní. Našim cílem je poskytnout pro vývojáře, administrátory a další technické uživatele prostředí, které jim šetří čas, ulehčuje práci a umožňuje využívat nejnovější technologie a postupy. Zásadní je pro nás kromě automatizace i transparentnost a neustálé zlepšování dostupnosti a funkčnosti našich služeb. Mezi současné výzvy patří například load balancing, který dokáže zvládnout traffic pro největší české služby, multi-tenantní Kubernetes clustery, privátní cloud postavený na OpenStacku v rámci našich datových center, které stavíme nad L3 sítěmi, ale také systém pro sledování a optimalizaci nákladů na provoz všech služeb Seznamu.

Ponesete odpovědnost za provoz infrastruktury, interních SaaS řešení a podpory interních zákazníků. Budete sbírat požadavky uživatelů, navrhovat nová řešení a koordinovat jejich vývoj se zkušeným týmem vývojářů, testy a zavedení do provozu.
Budete sledovat nové technologie a vyhodnocování možnosti jejich uplatnění v rámci infrastruktury, ale také navrhovat, jak infrastruktura může nové technologie podpořit.

Vaše předpoklady

Od nového kolegy očekáváme, že bude aktivně hledat přístupy, které by optimalizovaly stávající systémy a rozvíjely automatizaci nasazování a správu služeb Seznamu. Product manager je klíčová postava, která je zodpovědná za kvalitu poskytovaných služeb a určuje priority pro budoucí rozvoj infrastruktury v Seznamu. Proto byste měl mít zkušenosti s provozem SW produktů, evidencí požadavků a bugů, s vývojem a zaváděním nových Software-as-a-Service produktů. Upotřebíte schopnost samostatně připravovat a prezentovat zadání pro vývoj, schopnost a chuť prezentovat výsledky, základní znalost verzovacího systému git. Zkušenosti se správou linuxového prostředí a s monitoringem infrastruktury jsou velkou výhodou.
Pokud máte zkušenost s Dockerem a virtualizací, např. Kubernetes, OpenStack, tím rychleji najdete s týmem společnou řeč.

S kým budete pracovat

Vlastimil Pečínka

technický ředitel

Technické oddělení zodpovídá za interní systémy, technické a softwarové vybavení. Jeho součástí je tým podpory a Helpdesk.

Kde budete pracovat

Nabízíme

Technologie

Mac, Windows, Linux nebo vlastní počítač.

Konference

Můžete se zúčastnit odborných konferencí.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistkou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Haně.