Přejít na obsah

Kartograf/ka

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Jiné

Vaše role

Aktualizace mapového podkladu a údržba databáze turistických cílů. Kartograf/ka zakresluje změny v síti cest, zástavbě nebo vegetaci. Doplňuje do mapy nové názvy nebo turistické zajímavosti. Je to mravenčí práce, přesto je svým způsobem pestrá a velmi samostatná. Aktualizace provádíme na základě vlastního sledování novinek, často také přicházejí podněty od samotných uživatelů. Kartograf/ka poté zajistí veškeré podklady, ověří správnost a změnu zanese do mapy. Svět se stále mění a mapy se musí měnit s ním. Práce Kartografa/ky je proto jako nikdy nekončící seriál 🙂

Vaše předpoklady

Vhodný/á kandidát/ka je pro nás ten/ta, který/á má geografické vzdělání nebo zkušenosti s tvorbou map. Mapy aktivně používá při svých výletech do přírody nebo za památkami. Vítána je i zkušenost s psaním textů o zajímavostech v krajině či historických pamětihodnostech, kterou využijeme při vytváření turistických bodů zájmu v mapách. Důležitá je pro nás také pečlivost, samostatnost a cílevědomost.

S kým budete pracovat

Robert Drozda

ředitel divize Služby

Divize Služby je zodpovědná za rozvoj seznamáckých služeb, jako je Email Profi, Mapy.cz, Seznam.cz Prohlížeč, oborové služby a další.

Kde budete pracovat

Praha – Anděl

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nabízíme

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček může poznat Seznam na vlastní kůži.

Interní vzdělávání

Široká škála kurzů pod vedením našich trenérů.

Pracovní doba

Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Sport

Protáhnout se můžete v posilovně, na horolezecké stěně nebo třeba na hodině jógy.

Cafeterie

Kredit třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko.

Jak probíhá výběrové řízení

Chceme zjistit, co ve vás je. Proto buďte sami sebou.


1

Životopis

Jakmile odpovíte na inzerát, který vás zaujal, pročteme si váš životopis a do dvou týdnů se vám ozveme. Některé z vás potěšíme pozváním na pohovor.

2

První kolo

Nejprve si popovídáte s HR specialistou. Může to být po telefonu nebo třeba přes videohovor. Ničeho se nebojte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

3

Druhé kolo

Setkáte se s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnější uchazeče vybíráme při pohovoru nebo tzv. assessment centru. Nezapomeňte být sami sebou.

4

Rozhodnutí

Ať už se rozhodneme jakkoli, dáme vám co nejdříve vědět, jak jste si při pohovoru vedli. A když to vyjde, přivítáme vás mezi Seznamáky.


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Nikole.